سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دریافت ۲۱ شبکه تلویزیونی از طریق سامانه دیجیتال - نمایش محتوای خبر

 

 

دریافت ۲۱ شبکه تلویزیونی از طریق سامانه دیجیتال

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان گفت: در سال جهش تولید سازمان صدا و سیما به منظور توسعه عدالت رسانه‌ای و ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم شریف مان در اقصی نقاط کشور اقدام به ارائه خدمات تلویزیونی و ارائه سیگنال رسانی در سامانه دیجیتال کرده است.
آقای رئوف افزود: بر اساس این طرح که امروز توسط رئیس محترم سازمان در کشور افتتاح شد در استان کهگیلویه و بویراحمد مردم استان قادر خواهد بود که همه شبکه‌های تلویزیونی را از طریق سامانه دیجیتال در اقصی نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد دریافت کنند.
وی اضافه کرد: قبلا ما فقط در مرکز استان و برخی شهرستان‌های استان قادر بودیم که ۲۱ شبکه تلویزیونی به مردم ارائه کنیم، بر اساس طرحی افتتاح شد همه مردم استان قادر خواهند بود که حداقل ۲۱ شبکه تلویزیونی را از طریق سامانه دیجیتال در فرمت sd دریافت کند.
رئوف با بیان اینکه در مرکز استان هم مردم قادر خواهند بود که ۱۲ شبکه تلویزیونی رو با فرمت hd دریافت کنند، گفت: مخاطبان در شهرستان بویراحمد باید توجه داشته باشند که شبکه تلویزیونی خود را دوباره جستجو کنند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ