رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳ تیر ۱۳۹۸

درخشش شبکه استانی دنا در جشنواره برترین های انتخابات 29 اردیبهشت - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش شبکه استانی دنا در جشنواره برترین های انتخابات 29 اردیبهشت

درخشش شبکه استانی دنا در جشنواره برترین های انتخابات 29 اردیبهشت

در مراسمی که با حضور دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما ، معاونین سازمان و مدیران کل مراکز استان ها و معاونین و برنامه سازان ویژه انتخابات در تهران برگزار شد، صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در دو بخش ابتکارات و خلاقیت های فنی و ارتباط مستقیم با شبکه های سراسری به عنوان برتر معرفی شد.

در این مراسم از آقایان مهندس حمید رضا اشعه شعار معاون فنی شبکه دنا و همچنین علیرضا هاشمی نسب معاون سیما شبکه دنا به نمایندگی از صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد قدردانی شد.

گفتی است در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا که 29 اردیبهشت 1396 در سراسر کشور برگزار شد صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای اولین در بین مراکز استان از فناوری تلفن همراه برای ارتباط مستقیم با شبکه دنا استفاده کرد که این فناروی با همت همکاران فنی رسانه استانی طراحی شد که این خدمت موجب شد تمام خبرگاران آزاد سراسر استان از دورترین نقاط ارتباط زنده تصویری با تلویزیون برقرار کنند .

همچنین در این انتخابات بیش از 25 ارتباط مستقیم با شبکه مختلف سراسری از جمله شبک های یک ، دو ، سه ، چهار ،خبر ، قرآن برقرار شد که حماسه مردم استان به نمایش گذاشته شد.