حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

خانه دل - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خانه دل

تهیه کننده: عبدالناصر خلیلی

سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد با هدف معرفی مساجد نمونه، هیئات مذهبی برتر و کانون های فرهنگی و هنری و فعالیت های شاخص مساجد برنامه خانه دل را تقدیم نگاه مخاطبان می کند.

    در برنامه خانه دل فعاليت هاي فرهنگي، آموزشي و ورزشی مساجد به ویژه فعالیت هایی که برای جوانان برنامه ریزی می شود شامل اردوهای فرهنگي و جهادي، كلاس هاي قرآني، دوره های آموزشي برای خانواده ها، تقويت بنيه درسي نوجوانان و جوانان، برنامه های ورزشی و فعالیت های جانبی با هدف تشويق به حضور در مساجد به تصوير كشيده مي شود. همچنین فعالیت های جوانان و طلبه هایی که بدون هیچ چشم داشتی در این مساجد فعالیت می کنند از قاب تصویر شبکه دنا به جوانان نشان داده می شود تا زمینه جذب مخاطبان به امور مساجد فراهم شود. همچنین افراد فعال، خادمان و ائمه جماعات مساجد در خصوص دلایل حضور فعالانه خود در امور مساجد برای بینندگان شبکه دنا از قاب دوربین خانه دل صحبت خواهند کرد. از دیرباز مساجد، مراکز هویت و انسان‌سازی؛ بخش حیاتی جامعه و مرکز رسیدگی به امور حساس مردم بوده است. دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با ساخت برنامه های متنوع تمام تلاش خود را برای کمرنگ کردن حضور مردم به ویژه نسل نوجوان و جوان در مساجد انجام می دهند و شبکه استانی دنا نیز در مقابل تلاش می کند تا با تهیه و تولید برنامه های مختلف و پخش فعالیت های شاخص مساجد، هیئت های مذهبی و کانون های فرهنگی و هنری فعال در مساجد زمینه جذب جوانان را فراهم کند. 

سال تولید: 1396/07/01


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
من میخوام اگر بشه از مسجد محله ما که جوانان بسیار... علی محمد ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۷

علی محمد
من میخوام اگر بشه از مسجد محله ما که جوانان بسیار فعالی در حوزه قرآنی و مساجد داره گزارش بگیرین میشه لطفا شماره تماس برای ارتباط با عوامل برنامه را بفرمایید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۷