جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حمایت قاطع از تصمیم شورای عالی امنیت ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت قاطع از تصمیم شورای عالی امنیت ملی

حمایت قاطع از تصمیم شورای عالی امنیت ملی

شورای عالی امنیت ملی مقابل بدعهدی اروپائی‌ها تصمیم قاطعی گرفته و از این تصمیم حمایت می‌شود.

امام جمعه موقت یاسوج در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت:کشور‌های غربی به دنبال توطئه ای بودند تا با بهانه هسته‌ای به مردم فشار اقتصادی وارد کنند و در این خصوص کارشکنی‌های زیادی کردند، هرچند ما پای بندی خود را نشان دادیم.

حجت الاسلام حکمتی نیک با بیان اینکه بعد از خروج آمریکایی‌ها از برجام اروپایی‌ها می‌گفتند که بر پیمان خود پابرجا هستند افزود: آن‌ها نقض پیمان کردند و شورای عالی امنیت ملی کشورمان نیز تصمیم قاطعی گرفت.

وی به دستاورد‌های نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: مردم از هر قومیت در کنار هم قرار دارند که این همدلی از عناصر قدرت ما است و استکبار به دنبال بر هم زدن این اتحاد است.

حجت الاسلام حکمتی نیک یکی دیگر از قدرت‌های نظام جمهوری اسلامی را قدرت دفاعی بیان کرد و ادامه داد: هم اکنون ۱۷۰ پایگاه نظامی آمریکایی‌ها در تیررس ما قرار دارند و این اقتدار نظامی است که دشمن را به شدت به هراس انداخته است.

امام جمعه موقت یاسوج با اشاره به اینکه دیگر ابزار قدرت ما نفوذ منطقه‌ای و قدرت علمی است، اضافه کرد:باید از این ظرفیت‌های بزرگ به درستی بهره برداری کنیم. 

خطیب موقت نماز جمعه یاسوج با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار فرهیختگان گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار به روحیه انقلابی مردم اشاره‌ای داشتند و فرمودند " یکی از ابزار‌های مهم مقابله با دشمنان همین روحیه انقلابی مردم است".

وی افزود: مسئولان و مردم باید از ولایت پیروی کنند، با مبارزه با قاچاق، اصلاح نظام بانکی و رونق تولید اقتصاد کشور را سروسامان دهند.