سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

حمایت رسانه ملی از شرکت های دانش بنیان استان - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت رسانه ملی از شرکت های دانش بنیان استان

حمایت رسانه ملی از شرکت های دانش بنیان استان

صدا وسیمای کهگیلویه وبویراحمد از شرکت های دانش بنیان در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی حمایت می کند.

مدیرکل صدا وسیمای این استان در جلسه با معاونان و فعالان شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری استان، دستیابی به علم و دانش را مهمترین مولفه عزت و قدرت هر جامعه ای عنوان کرد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی با ایجاد روحیه خود باوری در جامعه شاهد شتاب رشد علمی در کشور هستیم.

دکتر امیر رئوف افزود: جوانان و فارغ التحصیلان با مراجعه به پارک علم و فناوری با ایجاد خلاقیت و نوآوری با حمایت این مجموعه می توانند کارهای بزرگی انجام دهند که موجب پیشرفت علمی کشور و تبدیل شدن علم و ایجاد ثروت شود.
وی صدا وسیما را به عنوان رسانه تاثیرگذار در مدیریت افکار عمومی و حامی و پشتیبان تولید علم در کشور دانست و بر آمادگی این رسانه برای حمایت از شرکت های دانش بنیان تاکید کرد.
امیر رئوف ادامه داد: با توجه به اینکه سال تولید و رونق اقتصادی از سوی رهبرمعظم انقلاب اسلامی نامگذاری شده شرکت های دانش بنیان با تولید محصولات خود می توانند به اقتصاد ایران کمک فراوانی کنند.
وی افزود: شبکه استانی دنا در بخش های خبر، صدا،سیما و فضای مجازی این آمادگی را دارد تا نجبگان و موسسان شرکت های دانش بنیان استان را در برنامه های مختلف به مردم و جامعه معرفی کند.
هاشمی رئیس پارک علم و فناوری استان نیز، اقدام مدیرکل صداوسیمای استان را در بها دادن به نخبگان جوان و شرکت های دانش بنیان قابل تقدیر دانست و گفت: ۱۱۴ شرکت دانش بنیان در پارک فناوری استان به ثبت رسیده که این خود نشان از اشتیاق جوانان این خطه به پیشرفت فناوری است.
در این جلسه موسسان ونخبگان علمی مستقر در پارک علم و فناوری استان درخصوص اختراعات، توانمندی، خلاقیت و مشکلات خود، گفتگو کردند.