جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

حمایت رسانه استانی از فعالان اقتصادی و ستاد تنظیم بازار - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت رسانه استانی از فعالان اقتصادی و ستاد تنظیم بازار

حمایت رسانه استانی از فعالان اقتصادی و ستاد تنظیم بازار

مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویر احمد و رئیس ستاد تنظیم بازار این استان رسانه استانی را بازوی توانمند این ستاد برای کنترل بازار دانست.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویر احمد در نشست با مدیرکل صدا‌وسیمای این استان، با اشاره به نقش موثر صدا‌وسیما در آرامش بازار و کنترل قیمت‌ها گفت: صدا‌وسیما به عنوان بازوی توانمند اقتصادی، همکار موثری برای نظارت بر بازار در سراسر کشور است.

حسین‌پور ضمن قدردانی از انعکاس اخبار گروه‌های بازرسی این سازمان گفت: بازرسی‌ها و نظارت ها بر بازار باید از طریق صداوسیما و سایر رسانه‌ها به مردم اطلاع‌رسانی شود تا مردم مطمئن شوند که ناظران در بازار حضور دارند و با هرگونه تخلفی برخورد می‌کنند.

رئوف، مدیرکل شبکه استانی دنا با اشاره به شعار سال و تاکید رهبر معظم انقلاب بر رفع مشکلات اقتصادی مردم گفت: اگر برنامه‌های کلان کشور براساس اقتصاد مقاومتی طراحی شود، فضای کسب‌وکار در جامعه به صورت چشمگیری افزایش می‌یابد. وی با بیان اینکه تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران، سربازان جبهه اقتصادی هستند، بر ضرورت حمایت از تولید و رفع موانع آن در استان تاکید کرد. مدیرکل شبکه استانی دنا اذعان داشت: باید تلاش شود با برقرارکردن ارتباط بین فعالان اقتصادی، چرخ تولید در کهگیلویه‌وبویراحمد بیش از گذشته به حرکت در آید.

وی بر ضرورت تنظیم قیمت در بازار تاکید کرد و گفت: برای تنظیم و کنترل بازار باید چرخه تامین کالا، توزیع و نظارت و قیمت‌گذاری از سوی دستگاههای ذیربط در استان با جدیت مدنظر قرارگیرد.