Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو تامین کننده اقتدار نظام است

حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو تامین کننده اقتدار نظام است


امام جمعه موقت یاسوج با تبریک فرارسیدن روز زن و هفته معلم، گفت: حضور گسترده قشرهای مختلف ملت ایران در انتخابات 24 خرداد امسال تامین کننده اقتدار روزافزون نظام و کشور در مجامع بین المللی است.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج، حجت الاسلام سید ˈعلی صالح موسوی اعظمˈ در خطبه های نماز جمعه یاسوج افزود: انتخابات پیش رو از اهمیت خاصی برخوردار است و در کهگیلویه و بویراحمد انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری نیز برگزار می شود.

وی بیان کرد: هر کدام از سه انتخابات 24 خرداد امسال مهم و سرنوشت ساز است و نباید تحت تاثیر یکدیگر قرار گیرند.

موسوی اعظم اظهار کرد: گروه های الحادی به ویژه وهابیت از گذشته تاکنون کینه خاصی نسبت به مسلمانان داشته اند و همواره با مقدسات اسلامی مبارزه می کنند.

وی عنوان کرد: این اقدامات شرم آور یکی از توطئه های شوم دشمنان از جمله آمریکا و غربی ها علیه مسلمانان است.

موسوی اعظم حمایت همه جانبه از تروریست ها برای کشتار مردم بی دفاع کشور اسلامی سوریه را از توطئه های جدید استکبار جهانی علیه مسلمانان و به ویژه شیعیان اعلام کرد.

وی ابراز داشت: آمریکا و متحدانش تاکنون جنایت های متعددی در سوریه مرتکب شده اند و علاوه بر آن تجهیزات نظامی مورد نیاز را نیز در اختیار افراد و گروه های تروریست مستقر در این کشور اسلامی قرار می دهند.

موسوی اعظم افزود: دلیل اصلی دشمنی آمریکا و دنیای غرب با مسلمانان به خطر افتادن منافع نامشروع استکبار جهانی در کشورهای اسلامی و منطقه خاورمیانه است.

وی گفت: اتحاد بیش از پیش مسلمانان شیعه و سنی با یکدیگر و افزایش غیرت دینی آنان از مناسب ترین راهکارها برای مقابله جدی با توطئه ها و تهدیدهای دشمنان است.