Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

جشنواره ها

ردیف

سال

عنوان جشنواره استان ها

محل برگزاری

واحد

برنامه برگزیده

عنوان برگزیده

هنرمند برگزیده

مدیر کل وقت

1

74

جشنواره سوم تولیدات مراکز

زيباكنار

صدا

دختر دال

بهترین بازیگر زن

 

فرخ فضلی

2

75

چهارمین جشنواره تولیدات مراکز

زيباكنار

سیما

نماهنگ شور عشق

کسب مقام اول کارگردانی

فرزاد کشاورز

فرخ فضلی

3

76

اولین جشنواره تئاتر دفاع مقدس عاشورائیان

شيراز

سیما

تله تئاتر فرمانده

کسب مقام کارگردانی

یعقوب یاد علی

فرخ فضلی

4

76

جشنواره پنجم تولیدات مراکز

شيراز

صدا

آوای کوهستان

رتبه اول نویسندگی

 

فرخ فضلی

5

77

جشنواره ششم تولیدات مراکز

آبادان

صدا

گلدسته های نیاز

بهترین آرم ، بهترین گوینده زن

علیرضا حبیبی

فرخ فضلی

6

78

جشنواره هفتم

 

واحد پشتیبانی فنی

 

کسب رتبه دوم

واحد پشتیبانی فنی

فرخ فضلی

7

79

جشنواره ششم تولیدات مراکز

زيباكنار

سیما

داستانی ماهی ماهی

جایزه بخش ویژه جوان ، کسب مقام بازیگری داستانی ماهی ماهی

احمد حسن زاده

محمود شاطر پوری

8

79

جشنواره هشتم تولیدات مراکز

زيباكنار

صدا

پرواز عشق

بهترین تهیه کننده ویژه نماز

علیرضا حبیبی

محمود شاطر پوری

9

79

جشنواره نماز

تهران

صدا

پرواز عشق

برنامه برتر

علیرضا حبیبی

محمود شاطر پوری

10

79

جشنواره ورزش

تهران

صدا

مستند پیر هاکی ایران

بهترین تهیه کننده و بهترین گزارشگر

علیرضا حبیبی

محمود شاطر پوری

11

80

جشنواره بسیج

تهران

صدا

مدرسه عشق

بهترین تهیه کنندگی

علیرضا حبیبی

محمود شاطر پوری

12

80

جشنواره نهم تولیدات مراکز

اروميه

سیما

مستند داستانی عروس ایل

مقام اول کارگردانی

کاظم حسن زاده

محمود شاطر پوری

13

80

جشنواره نهم تولیدات مراکز

اروميه

سیما

سریال قصه های قرارگاه

مقام اول کارگردانی

جلیل سامان

محمود شاطر پوری

14

80

جشنواره نهم تولیدات مراکز

اروميه

سیما

داستانی پرنده ها

مقام سوم کارگردانی

یعقوب یاد علی

محمود شاطر پوری

15

81

همایش رسانه و اقتصاد

چابهار

سیما

مستند کار ، تلاش ، خودکفایی

مقام دوم تهیه کنندگی

فرزانه فرهادی

سید مصطفی منصوریان

16

81

همایش رسانه و اقتصاد

چابهار

سیما

مستند کار ، تلاش ، خودکفایی

مقام دوم نویسندگی

مجید صادقی

سید مصطفی منصوریان

17

81

جشنواره تولیدات نماز

تهران

سیما

زن گرگو

مقام اول تدوین

شهرام فتاحیان

سید مصطفی منصوریان

18

81

جشنواره رشد

 

سیما

مثل گلهای گلیم

مقام برتر انیمیشن

رضا اکبری راد

سید مصطفی منصوریان

19

81

جشنواره اداره کل نمایشهای رادیویی

اروميه

صدا

نمایش ((زلیخا))

بهترین کارگردانی

عبد المطلب خادمی

سید مصطفی منصوریان

20

81

جشنواره اداره کل نمایشهای رادیویی

اروميه

صدا

نمایش ((زلیخا))

بهترین بازیگر زن

فاطمه میرزایی

سید مصطفی منصوریان

21

81

جشنواره اداره کل نمایشهای رادیویی

اروميه

صدا

نمایش ((سند ازدواج))

بهترین بازیگر زن

فاطمه میرزایی

سید مصطفی منصوریان

22

81

جشنواره دهقان

 

صدا

کشاورزی

بهترین تهیه کننده ، تندیس جشنواره

محمد رضا نظری

سید مصطفی منصوریان

23

81

جشنواره دهم تولیدات مراکز

اروميه

صدا

نمایش((سهراب ، ساز ، سودابه ))

بهترین نویسندگی ، کارگردانی

عبد المطلب خادمی

سید مصطفی منصوریان

24

81

جشنواره دهم تولیدات مراکز

اروميه

صدا

نمایش((سهراب ، ساز ، سودابه ))

بهترن بازیگر زن

سهیلا سیف ا... زاده

سید مصطفی منصوریان

25

81

جشنواره شبکه جوان

تهران

صدا

سفرنامه ازدواج

رتبه اول تهیه ، نویسندگی ،

گویندگی و گزارشگری

علیرضا حبیبی

سید مصطفی منصوریان

26

82

دومین جشنواره فیلم های ورزش ایران

تهران

سیما

مستندگرنا دوال

جایزه ویژه تهیه کنندگی و کارگردانی- ره یافته به بخش مسابقه جشنواره میلان ایتالیا

تهیه کننده: آقای اصغر عبدیان و کارگردان : آقای مجید صادقی

سید مصطفی منصوریان

27

82

جشنواره دفاع مقدس

 

سیما

سریال قصه های قرارگاه

کسب مقام دوم بازیگری

 

سید مصطفی منصوریان

28

82

جشنواره شبکه جوان

تهران

صدا

تولد شبکه جوان

رتبه دوم تهیه ، نویسندگی ، گویندگی و گزارشگری

نوذر استوار

سید مصطفی منصوریان

29

83

ششمین همایش برنامه سازمان ورزشی سازمان

 

سیما

مستند گرنادوال

بهترین اثر

تهیه کننده : آقای اصغر عبدیان

سید مصطفی منصوریان

30

83

ششمین همایش برنامه سازمان ورزشی سازمان

تهران

سیما

مستند گرنادوال

بهترین کارگردانی هنری

مجید صادقی

سید مصطفی منصوریان

31

83

جشنواره دوازدهم تولیدات مراکز

یزد

سیما

فیلم داستانی بلندکی لهراس

مقام برتر بهترین طراحی لباس ، مقام برتر بهترین طراحی صحنه ، مقام برتر گریم

خسرو حیدری

سید مصطفی منصوریان

32

83

جشنواره شبکه جوان

 

صدا

 

رتبه اول تهیه کنندگی و نویسندگی برنامه های رادیویی

علیرضا حبیبی

سید مصطفی منصوریان

33

84

گزارشات برتر راديويي

 

اطلاات و اخبار

 

گزارش برتر راديويي سرمازدگي باغات

سعيد عباسي

سید مصطفی منصوریان

34

84

فرستنده هاي تلوزيوني در بين مراكز

 

فرستنده هاي تلوزيوني

 

كسب رتبه اول فرستنده هاي تلوزيوني در بين مراكز گروه 3 در كشور

واحد فرستنده هاي تلوزيوني

سید مصطفی منصوریان

35

84

جشنواره شبکه جوان

 

 

تولد شبکه جوان

رتبه دوم تهیه کنندگی و نویسندگی برنامه های رادیویی

نوذر استوار

سید مصطفی منصوریان

36

85

فرستنده نوتل

 

واحد فرستننده هاي راديويي و اف ام

 

كسب رتبه اول

مهدي نوروزي

اکبر رضایی

37

85

جشنواره چهاردهم رادیو تلویزیونی

 

آموزش و پژوهش

پخش برنامه های ماهواره ای از منظر حقوق بین الملل ( طرح پژوهشی )

بهترین پژوهش اسنادی و دریافت لوح تقدیر ( دیپلم افتخار ) و جایزه

بهرام جاودان

اکبر رضایی

38

86

جشنواره هشتم مراکز

تهران

فن آوری اطلاعات

 

رتبه اول مراکز IT کشور

همه همکاران واحد

اکبر رضایی

39

86

جشنواره نهم مراکز

تهران

فن آوری اطلاعات

نگاه ویژه

مقام برگزیده

علی خورشید سوار

اکبر رضایی

40

86

جشنواره پانزدهم تولیدات مراکز

مازندران

سیما

سریال داستانی ناری گل

رتبه برتر بهترین طراحی صحنه و لباس

امیر افشار

اکبر رضایی

41

86

جشنواره پانزدهم تولیدات مراکز

مازندران

سیما

سریال داستانی ناری گل

بهترین فیلمنامه

یعقوب یاد علی

اکبر رضایی

42

86

جشنواره پانزدهم تولیدات مراکز

مازندران

سیما

برنامه پرسون پرسون

رتبه برتر بهترین تصویر برداری ، رتبه برتر بهترین نورپردازی

اصغر عبدیان

اکبر رضایی

43

86

جشنواره پانزدهم تولیدات مراکز

مازندران

سیما

برنامه پرسون پرسون

رتبه برتر بهترین صدا برداری

مسعود قهرمانی

اکبر رضایی

44

86

پانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

محمود آباد مازندران

اطلاات و اخبار

قطع درختان جنگلی در یاسوج

(گزارش خبر تلوزیونی / گزارش) رتبه اول – دیپلم افتخار – جایزه ویژه

سعید عباسی

اکبر رضایی

45

86

پانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

محمود آباد مازندران

آموزش و پژوهش

زن در آینه محمدی و رسالت صدا و سیما ( طرح پژوهشی )

مقام برتر ( بهترین پروژه اسنادی ) و دریافت لوح تقدیر

بهرام جاودان

اکبر رضایی

46

86

جشنواره زنان جنوب کشور

 

سیما

عفاف عشایر

مقام برتر برای تهیه کنندگی

فرزانه فرهادی

اکبر رضایی

47

86

پانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

محمود آباد مازندران

اطلاات و اخبار

گویشهای محلی

(گزارش ویژه رادیویی) دیپلم افتخار – جایزه ویژه جشنواره

سعید عباسی

اکبر رضایی

48

86

پانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

محمود آباد مازندران

اطلاات و اخبار

تخریب منابع طبیعی

(گزارش مکتوب /خبر) کسب عنوان برتر

سید علیرضا افضلی نژاد

اکبر رضایی

49

86

پانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

محمود آباد مازندران

اطلاات و اخبار

اهداء اعضا بیمار به بیماران نیازمند در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج

(گزارش خبری رادیویی) دیپلم افتخار و جایزه ویژه

سید حمد اله خواهش نیک

اکبر رضایی

50

86

پانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

محمود آباد مازندران

اطلاات و اخبار

گزارش تخریب منابع طبیعی

(بخش تدوین ) دیپلم افتخار و جایزه ویژه

شهریار صالحی

اکبر رضایی

51

86

پانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

محمود آباد مازندران

اطلاات و اخبار

گزارش تصاویر منابع طبیعی

(بخش تصویر برداری) دیپلم افتخار و جایزه ویژه

یعقوب کاظمی

اکبر رضایی

52

86

فرستنده هاي چهار

 

واحد فرستننده هاي راديويي و اف ام

 

كسب رتبه چهارم

مهدي نوروزي

اکبر رضایی

53

 

پنجمین همایش برگزیدگان فنی

زیبا کنار

ارتباطات زمینی و ماهواره ای

مخابرات

رتبه اول مراکز کشوری

ارتباطات زمینی و ماهواره ای

اکبر رضایی

54

87

جشنواره شانزدهم

شیراز

مرکز

مرکز

رتبه سوم خبر برتر مراکز

حجت ا... رحیم زاده

حجت ا... رحیم زاده

55

87

جشنواره شانزدهم

شیراز

مرکز

مرکز

رتبه دوم مرکز پویا و ساعی

حجت ا... رحیم زاده

حجت ا... رحیم زاده

56

87

جشنواره شانزدهم

شیراز

آموزش و پژوهش

اتحاد ملی و انسجام اسلامی و رسالت صدا و سیما ( طرح پژوهشی )

بهترین پژوهش اسنادی و دریافت دیپلم افتخار و دریافت جایزه

 

 

57

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

برنامه تلوزیونی ((دهنامه))

رتبه برتر بهترین مجری

فریبرز علیزاده

حجت ا... رحیم زاده

58

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

برنامه تلوزیونی ((دهنامه))

رتبه برتر بهترین تهیه کننده

محمد کریم آسایش

حجت ا... حجت ا... رحیم زاده

59

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

مستند تلوزیونی ((پازن دنا))

رتبه برتر بهترین تهیه کننده

خسرو حیدری

حجت ا... رحیم زاده

60

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

داستانی بلند تلوزیونی((سی سخت))

رتبه برتر بهترین طراحی صحنه

شهرام نیک کار

حجت ا... رحیم زاده

61

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

داستانی بلند تلوزیونی((سی سخت))

رتبه برتر بهترین تهیه کنندگی

الهه کلهری

حجت ا... رحیم زاده

62

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

تله فیلم پل خورشید

بهترین طراحی تیتراژ و کارگردان

فرید الدین نیکجو

حجت ا... رحیم زاده

63

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

سریال تلویزیونی ریشه در عشق

رتبه برتر بهترین تهیه کنندگی

عبدالرسول یکه تاز

حجت ا... رحیم زاده

64

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

سریال تلویزیونی ریشه در عشق

رتبه برتر بهترین بازیگر مرد

جمشید جهانزاده

حجت ا... رحیم زاده

65

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

سریال تلویزیونی ریشه در عشق

رتبه برتر بهترین بازیگر زن

فرزانه نشاط خواه

حجت ا... رحیم زاده

66

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

برنامه عروسکی امداد و جنگل

رتبه برتر بهترین صدا برداری عروسکی

امیر خادمی

حجت ا... رحیم زاده

67

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

مسابقه پرسون پرسون

رتبه برتر بهترین مجری

آقای صادقی

حجت ا... رحیم زاده

68

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

مسابقه پرسون پرسون

رتبه برتر بهترین مشاوره و طراحی سوال مسابقه

داریوش دبیقی

حجت ا... رحیم زاده

69

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

صدا

طنز ازدواج

بهترین تهیه کننده و نویسنده برنامه های طنز رادیویی

نوذر استوار

حجت ا... رحیم زاده

70

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

پرسون پرسون

بهترین تدوینگر

روح ا... باهنر

حجت ا... رحیم زاده

71

87

جشنواره نماز و نیایش

 

صدا

آنونس تولد تا مرگ

تهیه کننده

یوسف رضایی

حجت ا... رحیم زاده

72

87

جشنواره بین المللی رادیویی

 

صدا

مجله علمی

حضور در بخش نهایی جشنواره

مهدی حیدری

حجت ا... رحیم زاده

 

87

دوره میز کارگردانی تصویر

 

 

 

رتبه اول در دوره میز کارگردانی

اسحاق صالحی

حجت ا... رحیم زاده

73

87

شانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

شيراز

اطلاات و اخبار

 

(بخش خبر) عنوان سوم

معاونت اطلاات و اخبار

حجت ا... رحیم زاده

74

87

شانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

شيراز

اطلاات و اخبار

گزارش زنگ مدارس

(بخش گزارش هاي توليدي تلوزيوني) گزارش برتر – كسب جايزه ويژه

مسلم وثوقي

حجت ا... رحیم زاده

75

87

شانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

شيراز

اطلاات و اخبار

گزارش معلوليت

(بخش گزارش خبري راديويي) گزارش برتر – كسب جايزه ويژه

سعيد موكدي

حجت ا... رحیم زاده

76

87

شانزدهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلوزیون مراکز

شيراز

اطلاات و اخبار

گزارش در رابطه با اصل 44 قانون اساسي

(بخش گزارشهاي اصل 44 قانون اساسي) – كسب جايزه ويژه

محمد صادق حسيني

حجت ا... رحیم زاده

77

87

دوره هاي لينوكس پيشرفته

همدان

فن آوري اطلاعات

دوره

رتبه دوم

مهدي حيدري

حجت ا... رحیم زاده

78

87

دوره فرستنده هاي ترانزيستوري

 

واحد فرستننده هاي راديويي و اف ام

 

كسب رتبه نخست

محمد اكبري

حجت ا... رحیم زاده

79

87

دورهUPLINK و فیبر نوری

تهران

واحد ارتباطات زمینی و ماهواره ای

دوره آموزشی

کسب رتبه اول کشوری

حمید رضا عبدا... پور

حجت ا... رحیم زاده

80

87

دوره SNG

شیراز

واحد ارتباطات زمینی و ماهواره ای

دوره آموزشی

کسب رتبه اول کشوری

حمید رضا عبدا... پور

حجت ا... رحیم زاده

81

88

جشنواره نهم

زیبا کنار

فن آوری اطلاعات

نگاه ويژه

لوح تقدیر بخش سخت افزار در بین مراکز

علی خورشید سوار

حجت ا... رحیم زاده

82

88

جشنواره نهم

زیبا کنار

پشتیبانی فنی

ارزیابی عملکرد

رتبه اول پشتیبانی فنی

واحد پشتیبانی فنی

حجت ا... رحیم زاده

83

88

جشنواره نهم

 

تأسیسات و ساختمان

 

لح تقدیر مدیریت استاندارد در بین مراکز

عبد الخالق حمیدی

حجت ا... رحیم زاده

84

88

ارزيابي سالانه

 

اطلاات و اخبار

 

كسب عنوان دومین مركز در برترين مجموعه هاي خبري

حجت ا... رحیم زاده

حجت ا... رحیم زاده

85

88

جشنواره آبان ماه (تعاون رسانه)

 

اطلاات و اخبار

 

كسب عنوان برترين گزارش راديويي (تعاون)

سعيد موكدي

حجت ا... رحیم زاده

86

88

جشنواره پنجم رادیویی سوادآموزی

 

صدا

اولین طراح

رتبه اول گزارشگری

محمدصادق آزادی

حجت ا... رحیم زاده

87

89

دوره سرور شبكه

 

فن آوري اطلاعات

 

رتبه دوم

بابك منصوريان

حجت ا... رحیم زاده

88

 

هشتمين همايش برگزيدگان فني

زیبا کنار

ارتباطات زميني و ماهواره اي

مخابرات

كسب رتبه اول

پرسنل واحد ارتباطات زميني و ماهواره اي

حجت ا... رحیم زاده

89

89

در شش ماهه اول سال 1389

 

اطلاات و اخبار

 

كسب عنوان پنجمين مجموعه خبري برتر كشور

مجموعه خبري

حجت ا... رحیم زاده

90

89

بیمه و رسانه

 

صدا

آن سوی پیام

رتبه سوم تهیه کنندگی برنامه های شنیداری

وحید علویان

رحیمی

91

89

چهارمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت89

 

سیما

مستند آریو برزن

بهترین فیلم نیمه بلند

خسرو حیدری

رحیمی

92

89

چهارمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت89

 

سیما

مستند آریو برزن

بهترین فیلم تاریخ و تمدن

خسرو حیدری

رحیمی

93

89

مسابقه تولیدات ویژه وب سایت مراکز

تهران

صدا

حق وتو

برنامه برتر شنیداری

نوذر استوار

مسلم رحیمی

94

89

مسابقه تولیدات ویژه وب سایت مراکز

تهران

صدا

تخریب محیط زیست

برنامه برتر دیداری

حامد حیدری

مسلم رحیمی

95

89

مسابقه طراحی لوگوی سیستم جامع اطلاعات

تهران

 

 

رتبه اول طراحی

نوذر استوار

مسلم رحیمی

96

89

جشنواره محيط زيست (آذر )

 

اطلاعات و اخبار

 

كسب عنوان دوم گزارش راديويي محيط زيست و رسانه

سعيد موكدي

مسلم رحیمی

97

89

جشنواره اعتیاد به مواد مخدر در استان کهگیلویه و بویراحمد

 

آموزش و پژوهش

مقاله نقش صدا و سیما در پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر

کسب مقام اول در بخش رسانه و مواد مخدر

بهرام جاودان

مسلم رحیمی