Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

جشنواره سیما

ردیف

سال

عنوان جشنواره استان ها

محل برگزاری

واحد

برنامه برگزیده

عنوان برگزیده

هنرمند برگزیده

مدیر کل وقت

2

75

چهارمین جشنواره تولیدات مراکز

زيباكنار

سیما

نماهنگ شور عشق

کسب مقام اول کارگردانی

فرزاد کشاورز

فرخ فضلی

3

76

اولین جشنواره تئاتر دفاع مقدس عاشورائیان

شيراز

سیما

تله تئاتر فرمانده

کسب مقام کارگردانی

یعقوب یاد علی

فرخ فضلی

7

79

جشنواره ششم تولیدات مراکز

زيباكنار

سیما

داستانی ماهی ماهی

جایزه بخش ویژه جوان ، کسب مقام بازیگری داستانی ماهی ماهی

احمد حسن زاده

محمود شاطر پوری

14

80

جشنواره نهم تولیدات مراکز

اروميه

سیما

مستند داستانی عروس ایل

مقام اول کارگردانی

کاظم حسن زاده

محمود شاطر پوری

12

80

جشنواره نهم تولیدات مراکز

اروميه

سیما

سریال قصه های قرارگاه

مقام اول کارگردانی

جلیل سامان

محمود شاطر پوری

13

80

جشنواره نهم تولیدات مراکز

اروميه

سیما

داستانی پرنده ها

مقام سوم کارگردانی

یعقوب یاد علی

محمود شاطر پوری

14

81

همایش رسانه و اقتصاد

چابهار

سیما

مستند کار ، تلاش ، خودکفایی

مقام دوم تهیه کنندگی

فرزانه فرهادی

سید مصطفی منصوریان

15

81

همایش رسانه و اقتصاد

چابهار

سیما

مستند کار ، تلاش ، خودکفایی

مقام دوم نویسندگی

مجید صادقی

سید مصطفی منصوریان

16

81

جشنواره تولیدات نماز

تهران

سیما

زن گرگو

مقام اول تدوین

شهرام فتاحیان

سید مصطفی منصوریان

17

81

جشنواره رشد

سیما

مثل گلهای گلیم

مقام برتر انیمیشن

رضا اکبری راد

سید مصطفی منصوریان

25

82

دومین جشنواره فیلم های ورزش ایران

تهران

سیما

مستندگرنا دوال

جایزه ویژه تهیه کنندگی و کارگردانی- ره یافته به بخش مسابقه جشنواره میلان ایتالیا

تهیه کننده: آقای اصغر عبدیان و کارگردان : آقای مجید صادقی

سید مصطفی منصوریان

26

82

جشنواره دفاع مقدس

سیما

سریال قصه های قرارگاه

کسب مقام دوم بازیگری

سید مصطفی منصوریان

28

83

ششمین همایش برنامه سازمان ورزشی سازمان

سیما

مستند گرنادوال

بهترین اثر

تهیه کننده : آقای اصغر عبدیان

سید مصطفی منصوریان

29

83

ششمین همایش برنامه سازمان ورزشی سازمان

تهران

سیما

مستند گرنادوال

بهترین کارگردانی هنری

مجید صادقی

سید مصطفی منصوریان

30

83

جشنواره دوازدهم تولیدات مراکز

یزد

سیما

فیلم داستانی بلندکی لهراس

مقام برتر بهترین طراحی لباس ، مقام برتر بهترین طراحی صحنه ، مقام برتر گریم

خسرو حیدری

سید مصطفی منصوریان

38

86

جشنواره پانزدهم تولیدات مراکز

مازندران

سیما

سریال داستانی ناری گل

رتبه برتر بهترین طراحی صحنه و لباس

امیر افشار

اکبر رضایی

39

86

جشنواره پانزدهم تولیدات مراکز

مازندران

سیما

سریال داستانی ناری گل

بهترین فیلمنامه

یعقوب یاد علی

اکبر رضایی

40

86

جشنواره پانزدهم تولیدات مراکز

مازندران

سیما

برنامه پرسون پرسون

رتبه برتر بهترین تصویر برداری ، رتبه برتر بهترین نورپردازی

اصغر عبدیان

اکبر رضایی

41

86

جشنواره پانزدهم تولیدات مراکز

مازندران

سیما

برنامه پرسون پرسون

رتبه برتر بهترین صدا برداری

مسعود قهرمانی

اکبر رضایی

43

86

جشنواره زنان جنوب کشور

سیما

عفاف عشایر

مقام برتر برای تهیه کنندگی

فرزانه فرهادی

اکبر رضایی

53

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

برنامه تلوزیونی ((دهنامه))

رتبه برتر بهترین مجری

فریبرز علیزاده

حجت ا... رحیم زاده

54

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

برنامه تلوزیونی ((دهنامه))

رتبه برتر بهترین تهیه کننده

محمد کریم آسایش

حجت ا... حجت ا... رحیم زاده

55

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

مستند تلوزیونی ((پازن دنا))

رتبه برتر بهترین تهیه کننده

خسرو حیدری

حجت ا... رحیم زاده

56

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

داستانی بلند تلوزیونی((سی سخت))

رتبه برتر بهترین طراحی صحنه

شهرام نیک کار

حجت ا... رحیم زاده

57

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

داستانی بلند تلوزیونی((سی سخت))

رتبه برتر بهترین تهیه کنندگی

الهه کلهری

حجت ا... رحیم زاده

58

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

تله فیلم پل خورشید

بهترین طراحی تیتراژ و کارگردان

فرید الدین نیکجو

حجت ا... رحیم زاده

59

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

سریال تلویزیونی ریشه در عشق

رتبه برتر بهترین تهیه کنندگی

عبدالرسول یکه تاز

حجت ا... رحیم زاده

60

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

سریال تلویزیونی ریشه در عشق

رتبه برتر بهترین بازیگر مرد

جمشید جهانزاده

حجت ا... رحیم زاده

61

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

سریال تلویزیونی ریشه در عشق

رتبه برتر بهترین بازیگر زن

فرزانه نشاط خواه

حجت ا... رحیم زاده

62

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

برنامه عروسکی امداد و جنگل

رتبه برتر بهترین صدا برداری عروسکی

امیر خادمی

حجت ا... رحیم زاده

63

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

مسابقه پرسون پرسون

رتبه برتر بهترین مجری

آقای صادقی

حجت ا... رحیم زاده

64

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

مسابقه پرسون پرسون

رتبه برتر بهترین مشاوره و طراحی سوال مسابقه

داریوش دبیقی

حجت ا... رحیم زاده

66

87

جشنواره شانزدهم تولیدات مراکز

شیراز

سیما

پرسون پرسون

بهترین تدوینگر

روح ا... باهنر

حجت ا... رحیم زاده

88

مسابقه هفته پژوهش

88

89

چهارمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت89

سیما

مستند آریو برزن

بهترین فیلم نیمه بلند

خسرو حیدری

رحیمی

89

89

چهارمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت89

سیما

مستند آریو برزن

بهترین فیلم تاریخ و تمدن

خسرو حیدری

رحیمی

90

89

جشنواره استانی بصیرت ( ویژه دانشجویان و اساتید بسیجی دانشگاه های استان)

کسب مقام اول در رشته تولید فیلم کوتاه

فرزانه فرهادی

رحیمی