جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تولید بیش از ۱۱ هزار دقیقه ویژه برنامه با موضوع کرونا - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید بیش از ۱۱ هزار دقیقه ویژه برنامه با موضوع کرونا

تولید بیش از ۱۱ هزار دقیقه ویژه برنامه با موضوع کرونا

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از تولید ۱۱ هزار و ۵۷۸ دقیقه ویژه برنامه با موضوع کرونا خبر داد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز این استان در نشست ستاد پیشگیری از کرونا گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور تاکنون، یک هزار و ۸۴۶ قسمت برنامه خبر و تولید محتوا در فضای مجازی به مدت ۱۱ هزار و ۵۷۸ دقیقه با هدف اطلاع رسانی و آموزش مردم درباره این بیماری تهیه شده است.
آقای رئوف از راه اندازی استودیو سلامت در این مرکز خبر داد و اضافه کرد: تاکنون ۲۰ برنامه هر کدام به مدت نیم ساعت تولید و پخش شده است که این اقدام شبکه دنا در بین همه استان‌های کشور اقدامی بی نظیر به شمار می‌رود.
وی بیان کرد: در ویژه برنامه های این شبکه در خصوص بیماری کرونا، به صورت مستقیم با فرمانداران ارتباط برقرار می‌شود و مسئولان و کارکنان  دانشگاه علوم پزشکی  حضور موثری در این برنامه داشته‌اند.
مدیر کل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هدف آرامش بخشی به مردم، ویژه برنامه هایی از جمله "زندگی همین جا است" و ویژه برنامه طنز تولید و در حال پخش است.
رئوف به برنامه "نگاه روز" و ویژه برنامه "در استان" نیز اشاره کرد که در این برنامه ها از نزدیک فعالیت‌های دستگاه های خدمات رسان استان مانند بحث ضد عفونی معابر و اماکن به تصویر کشیده می شود.

ویژه برنامه "صدای شما" دیگر برنامه‌ای است که رئوف به آن اشاره کرد و گفت: در این برنامه نظرات مردم به مسئولان منعکس می‌شود و ویژه برنامه چالشی  "بی‌تعارف" نیز  با حضور مسئولان ، مسائل و مشکلات استان را به بحث و تبادل نظر می گذارد.

مدیر کل صداوسیمای استان افزود: یکی از خواسته‌های ما این است که خط فیبر نوری در بیمارستان شهید جلیل یاسوج راه‌اندازی شود تا علاوه بر به تصویر کشیدن خدمات و فعالیت پزشکان، پرستاران و کارکنان این بیمارستان، بهبود یافتگان کرونایی هم در این مرکز درمانی به تصویر کشیده شوند.