رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

تمدید مهلت ارائه آثار به جشنواره الگوهای برتر تدریس - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید مهلت ارائه آثار به جشنواره الگوهای برتر تدریس

تمدید مهلت ارائه آثار به جشنواره الگوهای برتر تدریس

مهلت ارائه آثار جشنواره الگو‌های برتر تدریس آموزش دهندگان سوادآموزی کهگیلویه وبویراحمد تا ۱۵ تیرماه تمدید شد.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش این استان گفت: آموزش دهندگان علاقمند، الگوهای مکتوب خود را به همراه فرمها وعکس تا15تیرماه به واحدهای نهضت سواد آموزی شهرستانها ومناطق تحویل دهند.
سید حمدالله خواهش نیک افزود: این جشنواره با ارائه الگوی تدریس در ۶ ماده درسی دوره های سوادآموزی و انتقال شامل آموزش فارسی،ریاضی،قرآن،علوم تجربی،فرهنگ اسلامی و علوم اجتماعی اجرا می شود.
وی ادامه داد: این جشنواره با هدف تقویت فرایند آموزشی در دوره های سوادآموزی،بهبود و ارتقاء دانش شغلی و تخصصی آموزش دهندگان برگزار می شود.
خواهش نیک بیان کرد: آموزش دهندگان علاقمند، الگوهای مکتوب خود را به همراه فرمها وعکس در ماههای اردیبهشت و خرداد به واحدهای نهضت سواد آموزی تحویل دهند.
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گفت: جشنواره الگوهای برتر تدریس فرصتی برای توانمندسازی مربیان و بهره‌گیری از روش‌های نوین در تدریس است.
رییس اداره سنجش معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش استان هم گفت: پس از بررسی الگوهای ارائه شده تا پایان تیر ماه 98 بر اساس شاخص‌های 10گانه برترین‌ها انتخاب می‌شوند.
محمد جلیل فر گفت: پذیرفته‌شدگان برای تدریس عملی دعوت و در ۱۴ شاخص با حضور هیات داوران به تدریس پرداخته و برترین های استانی مشخص و از آنان تقدیر می شود.
وی ادامه داد: تدریس عملی آموزش دهندگان در مردادماه و تقدیر از الگوهای برتر در شهریور انجام می‌شود.
جلیل فر اضافه کرد: به برترین ها علاوه بر تقدیر در واگذاری امتیازاتی برای آنها در نظر گرفته می شود.