سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۹ مرداد ۱۴۰۰

تلاش استکبار برای گسیل اغتشاشات کشورهای همسایه به ایران اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش استکبار برای گسیل اغتشاشات کشورهای همسایه به ایران اسلامی

تلاش استکبار برای گسیل اغتشاشات کشورهای همسایه به ایران اسلامی

امام جمعه یاسوج: سران استکبار با تکیه بر سیاست های مداخله جویانه تلاش می کنند تا اغتشاشات کشورهای همسایه را به ایران سوق دهند.

امام جمعه یاسوج در خطبه های نمازجمعه با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مفتح گفت: آیت الله دکتر مفتح رئیس دانشکده الهیات دانشگاه تهران در ۲۷ آذر سال ۵۸ مقابل دانشگاه به شهادت رسید.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با بیان اینکه دشمنان در تلاش هستند تا حوزه و دانشگاه را از هم جدا کنند افزود: سالروز شهادت آیت الله مفتح این مرد انقلابی به روز وحدت حوزه و دانشگاه در تقویم انقلاب اسلامی ثبت شد.
وی با اشاره به اعتراضات مردم فرانسه در روز‌های شنبه هر هفته، اضافه کرد: چند وقت است که در کشور فرانسه مردم بر علیه دولت و ثروتمندان این کشور شعار می‌دهند که در این تظاهرات تعدادی از افراد کشته و زندانی شدند.
امام جمعه یاسوج به تلاش آمریکا و غرب برای اغتشاش در ایران اشاره کرد و ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی در تلاش هستند تا با فاصله انداختن میان مردم و دولتمردان بذر کینه و فتنه را بکارند این در حالی است که مردم ایران هوشیار بوده و مانع از تحقق اهداف شوم آنان می‌شوند.
وی به اغتشاش‌ها در کشور‌های سوریه لبنان عراق اشاره کرد و گفت: آمریکا و برخی از همدستانش سعی داشتند و دارند تا اغتشاشات کشور‌های همسایه را به داخل ایران اسلامی بکشند و عده‌ای جاهل را به میدان آوردند و امنیت این کشور ها را مورد هدف قرار دادند.
امام جمعه یاسوج همچنین اضافه کرد: ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی و خردمندی رهبر انقلاب اسلامی دست به دست هم دادند و فتنه آشوبگران را خنثی کردند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی به بدعهدی آمریکا و اروپا در تعهدات خود اشاره کرد و گفت: آمریکا و اروپا فکر کردند اگر به تعهدات خود در قبال ایران عمل نکنند ایران به خواسته‌های آن‌ها تن می‌دهد، اما ایران اسلامی با گام‌های بلندی که در حوزه‌های مختلف برداشته هرگز زیر بار خواسته های ناحق دشمنان به ویژه آمریکا و اروپا نمی‌رود.