سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

تعامل صداوسیما برای تحقق فعالیت های عرصه تعلیم و تربیت - نمایش محتوای خبر

 

 

تعامل صداوسیما برای تحقق فعالیت های عرصه تعلیم و تربیت

تعامل صداوسیما برای تحقق فعالیت های عرصه تعلیم و تربیت

صدا و سیما نقش اساسی در تبدیل آموزش و پرورش به گفتمان غالب را دارد.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش وپرورش گفت: صداوسیما به عنوان مرکز بزرگ فرهنگسازی نقش اساسی و بی بدیل در تبدیل آموزش وپرورش به گفتمان غالب جامعه را دارد.
رضوان حکیم زاده در جلسه با مدیران کل صداوسیما وآموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: تعامل، مشارکت و همکاری صداوسیمای استان در برنامه‌های آموزش وپرورش ظرفیتی ویژه و فرصتی برای تحقق بخش مهمی از فعالیت‌های عرصه تعلیم و تربیت است.
وی ادامه داد: استمرار این تعامل با محوریت برنامه‌های سند جامع تحول بنیادین آموزش وپرورش نتایج بسیار خوبی را برای استان به همراه دارد.
مدیرکل صداوسیمای استان هم گفت: با توجه به گستردگی مخاطبان آموزش وپرورش در استان برنامه‌های متناسب در بخش‌های خبر، سیما و صدا با محوریت مسائل تعلیم وتربیت تهیه و پخش می‌شود.
امیر رئوف افزود: با وجود برخی مشکلات ناشی از توسعه نیافتگی استان و کمبود‌های مختلف در برخی بخش‌های آموزش وپرورش، دست اندرکاران آموزش وپرورش استان شرایط مساعدی برای ادامه تحصیل فرزندان استان فراهم کرده اند.
وی ادامه داد: صداوسیمای استان برای ساخت برنامه در زمینه‌های علمی، آموزشی، تربیتی، ورزشی، سوادآوزی وپژوهشی آماده است.
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد هم گفت: شبکه استانی دنا در برنامه سازی و پوشش برنامه‌های آموزش وپرورش با جدیت و همت، همراه و پیشگام عرصه تعلیم وتربیت است.
هادی زارع پور افزود: صداوسیما وآموزش وپرورش دارای وجوه مشترکی هستند که برای تحقق اهداف ضرورت دارد از این ظرفیت بهره برد.