جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

تسهیل در پرداخت اقساط برای بدهکاران بانکی - نمایش محتوای خبر

 

 

تسهیل در پرداخت اقساط برای بدهکاران بانکی

تسهیل در پرداخت اقساط برای بدهکاران بانکی

طبق دستورالعمل بانک مرکزی مشتریانی که بدهی غیرجاری ندارند، می‌توانند اقساط ماه‌های اسفند ۹۸، فروردین و اردیبهشت ۹۹ را به پایان دوره بازپرداخت تسهیلات منتقل کنند.

مسئول کمیسیون بانک های استان گفت: طبق دستورالعمل بانک مرکزی مشتریانی که بدهی غیرجاری ندارند می توانند اقساط ماه های اسفند ۹۸ و فروردین و اردیبهشت نود و نه را به پایان دوره بازپرداخت تسهیلات منتقل کنند و در این مدت هیچ گونه جرائم تاخیر و سود مازاد به این اقساط تعلق نمی گیرد.

آقای دانش آموز با بیان اینکه شعبه های بانکی هر روز برای گندزدایی و میکروب زدایی محیط کار با مواد ضد عفونی اقدام می‌کنند افزود: خودپردازهای بانک ها روزانه حداقل دو بار ضدعفونی می‌شوند همچنین لازم است مردم نیز بهداشت فردی را در صورت استفاده از خودپردازها رعایت کنند.
وی اضافه کرد: بانکها تا اطلاع ثانوی از تشکیل پرونده اعتباری برای پرداخت تسهیلات خودداری می کنند مگر اینکه تسهیلات مربوط به تهیه و تولید مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده باشد.
مسئول کمیسیون بانک های استان ادامه داد: اسکناس از جمله ابزارهای انتقال سریع ویروس است باید همه شعب بانک‌ها از پرداخت وجه نقد به مشتریان خودداری کنند.
وی گفت: با توجه به اینکه همه بانک ها از سیستم بانکداری الکترونیکی برخوردارند لذا مشتریان برای نصب نرم افزار مربوط بر روی گوشی تلفن همراه و انجام امورات بانکی به صورت غیر حضوری اقدام کنند.
دانش آموز از مردم خواست به جز برای انجام موارد ضروری از تردد در شعب بانک‌ها خودداری کنند.