جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

تدارک صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای هفته دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای هفته دولت

تدارک صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای هفته دولت

صداوسیمای مرکز کهگیلویهوبویراحمد در هفته دولت برنامه‌های جامعی برای انعکاس خدمات دولتمردان تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، همزمان با هفته دولت و گرامیداشت شهدای والامقام رجایی و باهنر صداوسیمای مرکز کهگیلویهوبویراحمد در حوزه‌های، سیما، صدا، خبر برنامه‌های متنوعی روی آنتن می‌برد.

سیمای شبکه استانی دنا در برنامه "میزگرد " به تهیهکنندگی عبدالناصر خلیلی، برنامه «خانواده» به تهیهکنندگی احسان عادلی، برنامه «شبانه» به تهیهکنندگی امیر خادمی‌، با دعوت از استاندار، معاونان، مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد و فرمانداران شهرستانهای کهگیلویه، گچساران، باشت، بویراحمد، دنا بهمئی، چرام و لنده از سیمای دنا برنامه‌های جامعی برای انعکاس خدمات دولتمردان پیشبینی کرده است.

در صدای شبکه استانی دنا در برنامه «پیام استان»،  برنامه «پاسخ»، «میزگرد» و «صبحگاهی» به انعکاس خدمات نظام از سوی دلتمردان و گرامیداشت یاد شهیدان والامقام رجایی و باهنر  در طول هفته دولت، با دعوت از مدیران ارشد دستگاههای دولتی، ضمن بزرگداشت یاد شهیدان والامقام دولت و تبیین اندیشه آنان در باب خدمترسانی و همدلی و همزبانی دولتمردان با مردم، فعالیت‌ها و عملکرد دولت در بخش‌های مختلف را انعکاس میدهد.

در بخش خبر شبکه استانی در ساعت 20 هرشب یک نفر از فرمانداران شهرستانهای کهگیلویه و بویراحمد بهصورت زنده ارتباط گرفته می‌شود و پوشش خبری طرح‌های افتتاح و کلنگ زنی شده ویژه هفته دولت در نقاط مختلف استان و ... از برنامه‌های حوزه  معاونت خبر صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد است.