جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

تدارک صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای مناسبت‎های مذهبی ماه ذی‎الحجه - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای مناسبت‎های مذهبی ماه ذی‎الحجه

صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرا رسیدن عید قربان، غدیر و روز عرفه، برنامههای ویژهای را برای مخاطبانش در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت عید قربان و روز عرفه، برنامه زنده «شویل دنا» را 270 دقیقه و به طور ویژه به این اعیاد اختصاص میدهد. در این برنامه به سنت پسندیده قربانی کردن در میان هم استانی‌ها، تبیین دینداری، فرهنگ مساجد در فضای مجازی، تشکر از زحمت‌کشان جامعه معالج پزشکی در مبارزه با بیماری کرونا میپردازد.
همچنین برقراری ارتباط تصویری با کادر درمانی در بیمارستان‌ها، شنیدن خاطرات حجاج، دعوت از کارآفرینان بومی‌ بهصورت حضوری یا اینترنتی، شعرخوانی آیینی، مسابقه پیامکی و انعکاس فعالیت‌هایی که در فضای مجازی با رویکرد کمک مومنانه، گزارش مردمی، سرود و موسیقی محلی، طنز، نقش ولایت‌مداری از دیگر آیتمهای این برنامه به تهیهکنندگی کامران پاک منش از سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد است.
صدای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در برنامه «شور بندگی» به تهیهکنندگی آلب ارسلان محمدی و «عید ولایت» به تهیهکنندگی مسعود رشیدی به مدت 180 دقیقه به تبینن و تشریح موضوع غدیر با حضور کارشناسان حوزه و دانشکاه و تحلیگران تاریخ اسلام، راه اندازی پویش کمک های مومنانه از دیگر آیتم های صدای شبکه استانی دنا ادر این روز مبارک است.

 پخش زنده دعای پر فیض عرفه، غدیر الگوی وحدت و همدلی امت اسلامی، ولایت فقیه استمرار غدیر و نقش رهبری در نظام اسلامی در عصر غیبت، بازخوانی غدیر در ادبیات فارسی، شعر خوانی، پخش سرود و موسیقی محلی از دیگر آیتم های صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در این ایام فرخنده است.