Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تشکیل نشست های متعدد و برنامه ریزی های مناسب از سوی ستاد انتخابات این استان تدابیر لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و پرشور در 24 خرداد امسال اندیشیده شده است.

دکتر سید حسین صابری  در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران یاسوج افزود: روسای کمیته های شش گانه ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد معرفی شده اند و برنامه های مرتبط برای برگزاری سه انتخابات همزمان شامل یازدهمین دوره ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و مجلس خبرگان نیز در این استان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه دغدغه مسوولان اجرایی و اعضای ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد برگزاری مطلوب، باشکوه و حضور حداکثری مردم در هر سه انتخابات است، بیان کرد: انتخابات 24 خرداد امسال تبلور عینی حماسه سیاسی خواهد بود.

صابری اظهار کرد: برگزاری باشکوه انتخابات و حضور حداکثری و دشمن شکن قشرهای مختلف ملت ایران در این صحنه مهم سیاسی دشمنان نظام و انقلاب را در دستیابی به خواسته های شوم و پلیدشان ناکام می کند.

وی عنوان کرد: تدابیر مقام معظم رهبری مسیر حرکت و ساز و کارهای لازم برای تبلور این حماسه مهم را فراهم کرده و تحقق خواسته ها و مطالبات معظم له عامل توسعه کشور و عبور از موانع پیش رو است.

صابری اراده و همت مسوولان اجرایی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات، وحدت و همدلی هر چه بیشتر مردم و حرکت در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب را از مهمترین راهبرد در تحقق شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و رفع بسیاری از مشکلات موجود در جامعه دانست.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی هم اکنون در اوج قله های عزت، عظمت و اقتدار است، ابراز داشت: وظیفه مسوولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برگزاری انتخابات باشکوه با اجرای فرامین مقام معظم رهبری، حفظ همدلی به منظور برگزاری انتخابات پرشور و خدمت صادقانه به مردم و جلب رضایت آنان است.

صابری افزود: با برگزاری انتخابات باشکوه و سالم ثابت می شود که ایران اسلامی پرانتخابات ترین کشور در دنیا و برگزارکننده سالم ترین و فراگیرترین انتخابات بر اساس احکام اسلامی و قانون اساسی است.