رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

تجلیل از برگزیدگان شبکه استانی دنا - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از برگزیدگان شبکه استانی دنا

تجلیل از برگزیدگان شبکه استانی دنا

با حضور رییس سیمای مراکز استان های رسانه ملی از برگزیدگان صدا وسیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد در بیست و دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها تجلیل شد.
مدیرکل صدا وسیمای کهگیلویه و بویر احمد در آیین تجلیل از برگزیدگان و صاحبان آثار راه یافته به مرحله داوری جشنواره بیست ودوم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها‌ با تبیین شاخصه‌ها و مولفه‌های استان در ابعاد مختلف روحیه شجاعت، حریت، غیرت و دلدادگی به انقلاب اسلامی و عشق و مودت مردم به خاندان عصمت و طهارت را جزء لاینفک مردم این دیار توصیف کرد.

امیر رئوف، نیروی انسانی با هوش و با انگیزه را بزرگترین سرمایه مردم این خطه عنوان کرد.

وی به موفقیت های شبکه دنا در بیست ودومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها که امسال به میزبانی استان خراسان شمالی و با حضور قریب به هزار نفر از هنرمندان سراسر کشور در بجنورد برگزار شد اشاره و اظهارکرد: از بین ده ها اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره در مجموع 58 اثر موفق به ورود به مرحله داوری شدند که از این تعداد یک تندیس ویژه جشنواره ، 14دیپلم افتخار و 3 تقدیر در بخش های مختلف موسیقی، رادیو، تلویزیون، فضای مجازی و خبر به هنرمندان مرکز کهگیلویه بویراحمد تعلق گرفت.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در ادامه ابراز امیدواری نمود که با تلاش کارکنان و مدیران مرکز در بخش های مختلف و با برنامه ریزی مناسب شبکه دنا در جشنواره آینده که به میزبانی استانداری اردبیل برگزار خواهد شد به عنوان پدیده این رویداد مهم فرهنگی معرفی شود.
رئیس مرکز سیمای استان های سازمان صدا وسیما نیز در این مراسم با اشاره به درخشش هنرمندان صدا وسیمای کهگیلویه وبویراحمد در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها گفت: برنامه سازان خوش ذوق وموفقی در شبکه دنا وجود دارند که با عزم و همت مضاعف می توانند این موفقیت ها را دوچندان کنند.
فاطمی افزود: با وجود جوان و کوچک بودن استان کهگیلویه بویراحمد، صدا وسیمای این مرکز توانست با همت مدیران و هنرمندان توانمندی که دارد در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها به خوبی بدرخشد که این موضوع جای تقدیر دارد.
وی ادامه داد: هنرمندان این مرکز باید آثاری تولید کنند که برای مردم باشد و در شبکه‌های سراسری دیده شود، چرا که این آثار می تواند شانس بیشتری برای موفقیت در جشنواره‌ها داشته باشند.
در پایان این مراسم رئیس مرکز سیمای استان ها و مدیرکل مرکز با اهدای لوح سپاس از برگزیدگان و هنرمندان شبکه استانی دنا تقدیر کردند.

در جشنواره امسال آقایان محمد پوردانش، وحید علویان سوق، محمد آرین مهر، حسین موسوی، حجت طاهری، علی رحمانیان، سید جواد هادی اصل، عبدالخالق طاهری، محمدصادق آزادی و ضرغام رشیدی و خانم ها زینب شفیعی، شهرزاد چرامی، نسترن چریکی و مرضیه شهرخی در بخش های مختلف جوایز و عناوین مختلفی را از آن خود کردند.