رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

تاکید استاندار بر برگزاری باشکوه برنامه‌های ویژه‌ هفته‌ دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید استاندار بر برگزاری باشکوه برنامه‌های ویژه‌ هفته‌ دفاع مقدس

تاکید استاندار بر برگزاری باشکوه برنامه‌های ویژه‌ هفته‌ دفاع مقدس

مردم کهگیلویه وبویراحمد بهترین عملکرد را در هشت سال دفاع مقدس داشتند و زیبنده برنامه های باشکوه هستند.

استاندار در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گفت:مردم ولایت مدار کهگیلویه وبویراحمد با توجه به جمعیت، مقام اول کشور را در زمینه حضور در جبهه های حق علیه باطل داشت و ما مسئولان در مقابل آنها وظیفه ومسئولیت سنگینی داریم .

حسین کلانتری با اشاره به اینکه نگاه ما به برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس باید به این شکل باشد که هم اکنون در جنگ خیانت کارانه ونابرابر اقتصادی هستیم افزود: تقویت افکار عمومی ، حفظ جبهه مقاومت به عنوان خط اصلی ما ، تولید محتوا متناسب بانیاز ها وشرایط تکنولوژی وابزار های روز دنیا ،برای انتقال درسهای دفاع مقدس به نسل آینده باید مدنظر همه قرار بگیرد.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس استان با اشاره به تشکیل پنج کمیته تخصصی از جمله کمیته ورزشی و اطلاع رسانی گفت:تلاش می‌شود برنامه‌های دفاع مقدس امسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته باشد.
سرهنگ آسمند افزود:طرح موزه دفاع مقدس که چندین سال از بلاتکلیفی آن می‌گذرد برای تکمیل به ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی اضافه کرد:۱۳ سیاست اجرایی برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس در استان در نظر گرفته شده که برپایی نمایشگاه‌های هنری و فرهنگی وبازکاوی عملیات ها، عطر افشانی گلزار شهدا و تکریم جانبازان وخانواده‌های شهدا از جمله‌ی این برنامه هاست.
فیلی معاون عمرانی استاندار نیز گفت:در زمینه موزه دفاع مقدس جزو ۵ استان آخر کشور هستیم که اعتبار آن ملی وسرانجام پس از سال‌ها امیدوار هستیم امسال این طرح فعال شود.
وی از تخصیص ۵۰۰ میلیون تومان از سوی شهرداری یاسوج و ۵۰۰ میلیون تومان فرمانداری بویراحمد وسازمان مدیریت وبرنامه ریزی خبر داد.
کناری فرماندار شهرستان بویراحمد هم به اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان برای ساماندهی گلزار شهدا در روستا‌های این شهرستان خبر دادوگفت:تمامی گلزار شهدا‌های شهرستان بویراحمد تا پایان امسال هم در زمینه سایه بان وجاده و هم آب وبرق ساماندهی کامل می‌شوند
شهابی نماینده سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان هم گفت: ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان امسال برای اجرای طرح موزه دفاع مقدس استان اختصاص یافت که باتوجه به اینکه اعتبار این طرح در ردیف بودجه ملی است مسئولان زیربط برای جذب این اعتبار تلاش جدی داشته باشند.