Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

تاکیدبر نقش موثر خیرین درارتقای کیفیت آموزش

تاکیدبر نقش موثر خیرین درارتقای کیفیت آموزش


رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به هزینه های هنگفت دولت برای آموزش در مدارس گفت: مشارکت های مردمی و خیرین نقش بسیار اثرگذاری در ارتقای کیفیت آموزش به ویژه در زمینه سخت افزاری دارد.
غلامرضا تاجگردون با اشاره به تقارن طلوع بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس افزود: ایثارگران دوران جنگ تحمیلی با گذشتن از با ارزشترین گوهر وجودی خود بزرگترین درس آزاد اندیشی را به نسل جوان دادند.
وی ابراز داشت: وجود منابع خدادای به تنهایی و بدون وجود نیروهای متخصص و ماهر برای هدایت و مدیریت آن نمی تواند راهگشای توسعه پایدار در هر کشوری باشد.
وی تصریح کرد:معلمان با آموزش درست اندشیدن به نسل جوان برای گزینش بهترین مسیر زندگی با توجه به نیاز مناطق مختلف و استعداد های فردی اثرگذارترین قشر در هدایت نسل چهارم انقلاب اسلامی ایران هستند.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به کارگیری روش های نوین تدریس در مدارس از سوی معلم، دانش آموزان را تبدیل به محققان کوچک و نخبگان نسل آینده خواهد کرد.
وی بر تعامل مجلس شورای اسلامی و دولتمردان برای ارتقای خدمات نرم افزاری و سخت افزاری در مدارس با هدف کمک به تولید علم و خودکفایی کشور تاکید کرد.

 

منبع: خبر مرکز