Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت یوم اله 9 دی

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت یوم اله 9 دی


مردم ولایتمدار و انقلابی کهگیلویه و بویراحمد

پاسداشت حماسه 9 دی ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و بصریت ملت ایران در صحنه های سرنوشت ساز تاریخی است.

حماسه 9 دی آینه تمام نمای بصیرت، بیداری و هوشیاری ملت ایران و صحنه شکست و رسوایی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی بود و نشان داد جنگ تبلیغاتی و عملیاتی روانی رسانه های امپریالیستی – صهیونیستی در حمایت از فتنه 88 تأثیری در پایبندی مردم ایران به آرمان های انقلاب و رهبری نداشته بلکه این آزمون سترگ به تنهایی به یکی از قله های تاریخ این کشور تبدیل شد.

حماسه 9 دی 88 ادامه حرکت مومنانه و عالمانه ملت ایران در تداوم انقلاب اسلامی و مصداق ولایت مداری آنان و فرصتی برای تولید و نمایش قدرت انقلاب و نظام معرفی و تصریح کرده است: حوادث و رخدادهای عبرت انگیز پس از انتخابات سال 88 با وجود تلخی ها، فرصتی را برای اثبات حقانیت انقلاب اسلامی و عمق استراتژیک مردمی آن فراهم ساخت، به گونه ای که فصل نوینی از بصیرت و ولایت مداری ملت ایران را در یکی از حساس ترین و سرنوشت ساز ترین عرصه های رویارویی با دشمنان فتنه افروز رقم زد.

حماسه 9 دی پس از چند ماه تحرک فتنه آفرینان و حامیان منفور داخلی و خارجی آنان ، توانست انقلاب اسلامی را از توطئه های خطرناک و پیچیده که توسط کانون های استکباری و صهیونیستی مورد حمایت و مدیریت قرار می گرفت، عبور دهد و با کور کردن چشم فتنه و انزوای خواص بی بصیرت، سرفصل جدیدی در روند انقلاب و پیوند وثیق و مستحکم بین امام و امت در جامعه اسلامی ایران بگشاید.

فتنه 88 و حماسه 9 دی نشان داد که انقلاب اسلامی و نظام برخاسته از آن همواره با دست قدرت و هدایت الهی و اتکاء به مردم مومن، ولایتمدار و با بصیرت ایران از میدان های خطر و تهدید با سربلندی عبور کرده و حرکت توفنده خود برای دستیابی به آرمان های بلند امام و شهیدان گرانقدر را ادامه می دهد.

بی تردید ملت ایران با تأسی به آموزه های راهبردی حماسه 9 دی و تمسک به منویات و رهنمود های راهگشای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) با حضور در صحنه های نیاز انقلاب اسلامی و آزمون های خطیر آینده از جمله انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، ایستادگی خود بر اصول و ارزش های اسلام و انقلاب را فریاد خواهند زد و آمال و آرزو های شیطانی دشمنان و فتنه گران را منکوب می سازند.

بدینوسیله شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ضمن دعوت از عموم مردم استان جهت شرکت در مراسم 9 دی به اطلاع می رساند مراسم گرامیداشت یوم اله 9 دی در روز شنبه مورخ 9/10/1391 در سراسر نقاط استان برگزار می گردد.

قابل ذکر است این برنامه در شهر یاسوج مرکز استان رأس ساعت 10 صبح در مصلی امام خمینی (ره) یاسوج با حضور دکتر شاه آبادی معاون محترم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.