Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

بهره برداری ازفرستنده دیجیتال متوسط قدرت در پاتاوه

بهره برداری ازفرستنده دیجیتال متوسط قدرت در پاتاوه


فرستنده دیجیتال متوسط قدرت کوه بایار بخش پاتاوه با حضور جمعی از مردم و مسئولان به بهره برداری رسید.

مدیر کل صداوسیمای استان در مراسم بهره برداری از این فرستنده گفت : با بهره برداری از این پروژه تعداد شبکه های تلویزیونی دیجیتال از9 به20شبکه افزایش می یابد و برای اولین بار نیز تعداد16شبکه رادیویی ازطریق این فرستنده قابل دریافت است.

اقای افشارنیا با اشاره به اینکه عملیات اجرایی افزایش شبکه های دیجیتال در این ایستگاه از ابتدای مهرماه امسال اغاز شد گفت: نصب و اجرای این طرح توسط واحد فرستنده های تلویزیونی و اف ام صداوسیمای مرکز استان انجام شد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی هم کوهستانی بودن ، پراکندگی روستاها و حضور 60 درصدی مردم استان در این مناطق را از موانع پیش روی صداوسیما در پوشش صوتی و تصویری مطلوب در استان بیان کرد.

آقای زارعی با اشاره به اینکه وجود موانع طبیعی استان کار صدا و سیما را سخت و پرهزینه کرده است، افزود:در عین حال پوشش و دسترسی 90 درصدی به شبکه های رادیویی و تلویزیونی، پاسخ شایسته صداوسیما به مطالبات مردم است که این عملکرد ستودنی است.

دکتر محمدی ، معاون سیاسی و امنیتی استاندار نیز با تقدیر از عملکرد شبکه استانی دنا ، پوشش مطلوب و دسترسی مخاطبان به صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه استانی را ضمانت اعتماد مردم به نظام اسلامی ، مسولان و گام مهم و ارزشمندی در پیشگیری از تهاجم فرهنگی دشمن دانست.

بابهره برداری از فرستنده دیجیتال متوسط قدرت کوه بایار دربخش پاتاوه ازتوابع شهرستان دنا جمعیتی افزون بر45هزار نفر به20شبکه تلویزیونی و16شبکه رادیویی دیجیتال دسترسی پیدا خواهند کرد.