Skip to Content

برگزاری همایش «یاوران وقف» در یاسوج

برگزاری همایش «یاوران وقف» در یاسوج


مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری همایش یاوران وقف در چهارم دی‌ماه خبر داد.

رامین چرومی با اشاره به اجرای برنامه‌های اوقاف و امور خیریه در هفته وقف اظهار کرد: در سال جاری طبق سنوات گذشته برنامه‌های مدونی به مناسبت هفته وقف در کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری است.

مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از وقف به عنوان احسان ماندگار یاد کرد و گفت: با وقف کردن می‌توان بخش قابل توجهی از مشکلات و تنگناهای جامعه را شناخت و برای رفع آنها اقدام کرد.

این مسئول به برنامه‌های اجرایی هفته وقف در سطح کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: نشست‌هایی با نخبگان و مسئولان اصناف و اقشار مختلف اعم از خیرین، بازاریان، کارخانه‌داران، پزشکان و... در راستای ترویج فرهنگ وقف با رویکرد ایجاد وقف جدید برگزار می‌شود.

چرومی برپایی ایستگاه های همه واقف باشیم در سطح شهرستان‌ها، نشست‌های تخصصی، غبارروبی و عطرافشانی بقاع متبرکه، برگزاری محافل انس با قرآن، دعوت از مسئولان استانی در همایش‌های هفته وقف و... را از دیگر برنامه‌های هفته وقف عنوان کرد.

وی حضور کارکنان اوقاف و امور خیریه در انتقال خون و اهدای خون، حضور در گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان و غبارروبی بقاع متبرکه را از دیگر برنامه‌های هفته وقف بیان کرد.

مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد برگزاری همایش «یاوران وقف» را از دیگر برنامه‌های هفته وقف عنوان کرد و گفت: این همایش در چهارم دی‌ماه با حضور واقفین، خادمین، خبرنگاران و هیئت امنای فعال استان در سالن صدا و سیمای استان برگزار می‌شود.

وی اذعان کرد: همایش «یاوران وقف» در سطح شهرستان‌های استان نیز برگزار می‌شود.