Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه استانی هیات دولت در کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری جلسه استانی هیات دولت در کهگیلویه و بویراحمد


حضور شکوهمند مردم در استقبال از خادمین خود، مشت محکمی بر دهان بدخواهان ملت است.
دکتر احمدی نژاد از وزرای کشاورزی، نیرو، صنایع و رییس سازمان محیط زیست خواست با همکاری
یکدیگر مشکلات موجود در مسیر پیشرفت استان و ایجاد اشتغال را با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های بومی برطرف کنند.
رییس جمهور با قدردانی از حضور پرشور و حماسی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم استقبال، وزرا و مسئولین را به ضرورت توجه ویژه در رفع مشکلات این استان فراخواند و گفت: حضور گسترده مردم مومن و انقلابی کهگیلویه و بویراحمد در صحنه های مختلف، مسئولیت دولت را در خدمتگزاری به مردم این استان مضاعف کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد عصر پنجشنبه در جلسه استانی هیات دولت از حضور باشکوه آحاد مختلف مردم به ویژه جوانان با نشاط و انقلابی در مراسم استقبال از خادمین خود در دولت صمیمانه تشکر کرد و گفت: مردم استان به بهانه استقبال از خادمین خود به صحنه آمدند و با شعارهای انقلابی و حماسی خود بار دیگر بر دهان منافقان و بدخواهان داخلی و خارجی ملت بزرگ ایران زدند.

رییس جمهور با اشاره به اهمیت احترام به خواست مردم و توجه به عواطف اجتماعی و داشتن نگاه عادلانه به آحاد مردم اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد از مناطق اصیل ایران با فرهنگ پیامبر (ص) و آل پیامبر (ع) است که در دوره انقلاب و دفاع مقدس، صحنه های سرنوشت ساز فداکاری و مجاهدت بی شمار برای سرافرازی ایران عزیز به تصویر کشیدند.

دکتر احمدی نژاد با تاکید بر لزوم رفع مشکلات مردم استان به ویژه رفع مشکل بیکاری جوانان از وزرای کشاورزی، نیرو، صنایع و رییس سازمان محیط زیست خواست با همکاری یکدیگر مشکلات موجود در مسیر پیشرفت استان و ایجاد اشتغال را با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های بومی برطرف کنند.

رییس جمهور گفت: دولت خود را با افتخار نوکر و خادم مردم می داند و در هر شرایطی در کنار مردم و به دنبال رفع مشکلات آنان خواهد بود.
دکتر احمدی نژاد خطاب به اعضای هیات دولت گفت: مهمترین تقاضای مردم استان اشتغال است و این خواست برحقی است و باید آن را با اتکا بر منابع و ظرفیت های استان برطرف کرد.