Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

برپایی نمایشگاه بهترین راه برای معرفی استان

برپایی نمایشگاه بهترین راه برای معرفی استان


نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس در مراسم افتتاح نمایشگاه مبلمان در شهر یاسوج و در جمع مدیران نمایشگاه و خبرنگاران گفت: در حوزه اقتصادی برای معرفی استان یکی از راه‌ها برپایی نمایشگاه است.

غلام‌محمد زارعی اظهار کرد: هر چه قدر از این نمایشگاه‌ها در استان و در شهرهای مختلف به خصوص یاسوج مرکز استان برگزار شود معرفی بهتری از استان به کشور خواهیم داشت.
وی ادامه داد: امروز مهم‌ترین وظیفه ما مسئولان و خود مردم معرفی هر چه بیشتر استان است که در بخش‌های مختلف از جمله در حوزه اقتصاد و فرهنگ می‌توان این کار را انجام داد.
زارعی بیان داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد در نقطه‌ای استراتژیک از کشور ایران واقع شده که کریدور شمال به جنوب است و می‌توان از این ظرفیت خوب در راه اعتلای استان در بخش‌های مختلف از جمله اقتصاد نهایت بهره را برد.وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی و تخصصی علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی نوعی تبادل فرهنگی میان استان و سایر مناطق را ایجاد می‌کند.
زارعی با نام بردن از نمایشگاه کتاب سال گذشته در یاسوج و استقبال بی‌نظیری که از آن نمایشگاه شد، تصریح کرد: این استقبال مردم پیام‌های زیادی داشت از جمله این که مردم نسبت به نمایشگاه‌ها و برپایی آن‌ها اعتماد دارند که لازم است این اعتماد مردمی با عملکردهای خوب پاسخ داده شود.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قیمت مناسب و کیفیت کالاها را دو عنصر اساسی برای حفظ اعتماد مردمی به نمایشگاه‌ها دانست و افزود: نباید با عملکردهای نامطلوب این اعتماد مردمی را سلب کنیم.منبع: خبرمرکز