رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

برنامه سازی صدا و سیما همگام با سیاست‌های کلان نظام - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه سازی صدا و سیما همگام با سیاست‌های کلان نظام

برنامه سازی صدا و سیما همگام با سیاست‌های کلان نظام

صداوسیمای مرکز استان همگام با سیاست‌های کلان نظام ومسئولان کشور برنامه سازی می کند.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با استاندار جدید با تبریک انتصاب آقای کلانتری به سمت استانداری کهگیلویه و بویراحمد، ایجاد روحیه نشاط و امید در جامعه وکمک به پیشرفت استان و توسعه پایدار را از جمله برنامه های صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.
رئوف با اشاره به کوهستانی بودن استان و هزینه بالای سیگنال رسانی دیجیتال به همه نقاط استان گفت: هم اکنون ۹۰درصد استان زیر پوشش شبکه های دیجیتال رادیویی و تلویزیونی قرار دارند و با توجه به پراکندگی جمعیت و انتظار مردم به ویژه در مناطق محروم نیاز به اعتبارات ویژه می باشد که امید است با حمایت استاندار جدید این دغدغۀ مردم برطرف شود.
آقای کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم با اشاره به اینکه صداوسیما به عنوان مطمئن ترین و موثق ترین منبع خبر و اطلاع رسانی تاکنون فعالیت داشته است گفت: این رسانه ابزار مهمی را برای ارتقاء روحیه امید در بین مردم در اختیار دارد که نقش مهمی را در پویایی، تحرک وآرامش بخشی به جامعه می تواند ایفا کند.
وی توجه به مناطق محروم و کمک به رشد و توسعه استان در همه ابعاد را از مهمترین اولویت های کاری خود در دوره جدید استانداری کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.