جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

باقر گلزاری پور - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

باقر گلزاری پور

باقر گلزاری پور
باقر گلزاری پور 
کاردانی روابط عمومی  
بعد از خدمت مقدس سربازی 
از سال 1387 به‌ عنوان تصویر بردار در واحد سیما مشغول به کار شدم و یک سال بعد به واحد خبر رفتم به عنوان تصویربردار . و قریب به دوازده سال هست دو واحد خبر مشغول به فعالیتم و در دوره های اموزشی زیاد شرکت کردم و به کار مستند های خبری با توجه به‌علاقه ای که داشتم روی اوردم و تاکنون موفق شدم پنج گزارش الف را تصویر براداری کنم  و همیشه  از برترین های تصویربرادان سراسر کشور بودم و تو اخرین ارزیابی های صورت گرفته در سه ماهه تابستان‌امسال رتبه سوم کشور بودم  ...  و در عکاسی هم فعالیت های زیادی داشتم ومقام‌ های  زیادی چه کشوری چه‌ استانی کسب کردم که‌مهمترین رتبه که‌ در عکاسی داشتم مقام برتر عکس طبیعت   سازمان میراث فرهنگی کشور بود .. و فعالیت سومی که دارم ادمین اینستا گرام واحد خبر یاسوج   هستم  و روزی که تحویل گرفتم 1500 فالور داشت و با‌تلاش و پشتکار  وزحمت های زیادی که کشیدم به جایگاه اول در بین‌مراکز کسب کردم  و رتبه اول مراکز هست با بالاترین ممبر و. بازدید کننده که دارد‌ . در حال حاضر 33 هزار فالوور دارد


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
جناب گلزاری شما نمونه‌ای واقعی از یک انسان موفق... حامد پیرای ۱۳۹۹/۰۸/۸ ۱۳:۵۱
ایشان فردی توانمند در حوزه کاری خویش ومسولیت پذیر... مهدی علیزاده ۱۳۹۹/۰۸/۹ ۰۹:۱۱
تبریک گلزاری جان صفدر بیاتی ۱۳۹۹/۰۸/۹ ۱۰:۱۱
دروود بر تو مرد بزرگ خوشم میاد با اراده و عاقل... سبحان مسکینی ۱۳۹۹/۰۸/۹ ۱۰:۵۰

سبحان مسکینی
دروود بر تو مرد بزرگ خوشم میاد با اراده و عاقل دنیا دیده ای امیدوارم موفق تر از الانتم بشی و این همه کار خوبتم نتیجه درستکاری مرد بودنت و اصالتته احسنت ????
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۸/۹ ۱۰:۵۰
صفدر بیاتی
تبریک گلزاری جان
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۸/۹ ۱۰:۱۱
مهدی علیزاده
ایشان فردی توانمند در حوزه کاری خویش ومسولیت پذیر می باشد.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۸/۹ ۰۹:۱۱
حامد پیرای
جناب گلزاری شما نمونه‌ای واقعی از یک انسان موفق هستید و در حال حاضر با این دستاورد، برگی زرین به افتخارات خود اضافه کردید. این پیروزی را به شما تبریک می‌گویم و آرزومندم در آینده موفقیت‌های بیشتری در زندگی به دست آورید.??
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۸/۸ ۱۳:۵۱