Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

بازسازی بخش اطفال بیمارستان شهیدرجایی گچساران

بازسازی بخش اطفال بیمارستان شهیدرجایی گچساران


رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران از عملیات بهسازی و تجهیز بخش اطفال این بیمارستان در راستای کیفیت هتلینگ بیمارستانی با اعتبار 800 میلیون ریال خبر داد.

هایده حافظ قرآن با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت، اظهار کرد: اجرای طرح تحول نظام سلامت در راستای نوسازی زیرساخت‌های مراکز درمانی و بیمارستان‌ها بوده که باید از این فرصت مغتنم بهترین استفاده را کرد.

وی با بیان اینکه یکی از بسته‌های خدماتی این طرح ارتقاء هتلینگ است،افزود: بیمارستان شهید رجایی گچساران نیز در این خصوص گام‌های موثری در بر طرف کردن مشکلات هتلینگ این بیمارستان برداشته و به انجام رسانده است.

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران با اشاره به تعمیرات فضاهای فیزیکی و بازسازی بخش‌ها بیان کرد: بخش اطفال بیمارستان شهید رجایی گچساران در راستای ارتقای کیفیت هتلینگ بیمارستانی بازسازی شده است.

حافظ قرآن خاطرنشان کرد: رنگ آمیزی، تعویض لوله‌کشی‌ها، تعمیر فاضلاب، کاشی و سرامیک کف و دیوارها، تعمیر کلی سرویس‌های بهداشتی، تعویض سقف و روشنایی، درب ورودی و اتاق‌های بیمارستان نیز از اقدامات انجام شده در این بخش بیمارستان است.

وی با بیان اینکه تعمیرات اساسی بخش اطفال بیمارستان شهید رجایی موجب بهبود کیفیت خدمات، آسایش، آرامش بیماران شده است، تصریح کرد: این بخش با همکاری و تعامل همه پرسنل و کادر مدیریتی این بیمارستان جهت ارتقاء بخش کیفی بیمارستان انجام شد رضایتمندی مردم و بیماران را در پی داشته است.

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران با اشاره به وضعیت مطلوب پیشبرد طرح ارتقاء هتلینگ در کل استان، عنوان کرد: جهت بازسازی بخش اطفال این بیمارستان افزون‌ بر 80 میلیون تومان هزینه شد که در راستای بالا بردن ارتقاء هتلینگ بیمارستانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج این عملیات انجام شد.

منبع خبر مرکز