جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سینما در یاسوج - نمایش محتوای خبر

 

 

انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سینما در یاسوج

انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سینما در یاسوج

شهردار یاسوج از انعقاد تفاهم نامه به منظور ساخت سینما در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، شهردار یاسوج در نشست با معاون توسعه و منابع انسانی سازمان سینمای، گفت: تفاهم نامه ساخت پردیس سینمایی با ۵ سالن در محل ترمینال قدیم شهر یاسوج توسط شهردار یاسوج، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان سینمایی، رئیس شورای شهر یاسوج و سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به امضاء رسید.

نستهن مقدم افزود: بر اساس این تفاهم نامه نقشه‌های این پردیس سینمایی توسط سازمان سینمایی تهیه خواهد شد و پس از تائید توسط شهرداری یاسوج مناقصه اجرای آن از سوی شهرداری برگزار خواهد شد.

وی گفت: مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان از سوی سازمان سینمایی کشور و مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان نیز از سوی سازمان شهرداری‌ها برای ساخت این پردیس سینمایی به شهرداری یاسوج کمک نقدی اعطاء خواهد شد، همچنین بهره برداری و مالکیت این پردیس سینمایی در اختیار کامل شهرداری خواهد بود.

شهردار یاسوج مکان یابی خوب را یکی از عوامل مهم برای استقبال و موفقیت پردیس سینمایی دانست و گفت: با توجه به انتخاب زمین محل ترمینال قدیم شهر یاسوج و دسترسی‌های مطلوب این محل به مکان‌های فرهنگی و تفریحی شهر، آمادگی ساخت پردیس سینمایی با ۵ سالن و ظرفیت‌های متفاوت در این محل وجود دارد.