جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

آمادگی کامل دستگاههای خدمات رسان در بهمئی - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی کامل دستگاههای خدمات رسان در بهمئی

برای تامین سوخت مناطق روستایی و مقابله با هر گونه حوادث ناشی از بارندگی در بهمئی تدابیر لازم اندیشیده شد.

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بهمئی به منظور تامین سوخت مناطق مختلف روستایی، عشایری و برخی از خانواده‌های شهری که فاقد گاز هستند و همچنین آمادگی مقابله با حوادث احتمالی در بارندگی‌های پیش رو در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار بهمئی در  این جلسه با بیان اینکه بیش از ۴۰۰ هزار لیتر نفت سفید در مناطق روستایی بهمئی توزیع شد گفت: تاکنون ۲۲ سرویس نفت به مناطق مختلف روستایی شهرستان بهمئی که فاقد گاز طبیعی هستند، ارسال شد و از طریق مخازن نفتی روستایی بین اهالی همان مناطق توزیع شد.
حکمت الله سنایی با اشاره به اینکه، بخشداران و مدیران حوزه‌های مختلف باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مناطق روستایی و شهری در آستانه فصل سرما و زمستان به کار گیرند افزود: برای تامین سوخت در نقاط مختلف بهمئی برنامه ریزی های لازم انجام شد و برای برخی از خانواده‌های شهری که فاقد گاز هستند اقدامات لازم برای تامین سوخت نیز صورت خواهد گرفت.
وی همچنین از آمادگی ستاد مدیریت بحران این شهرستان در مواقع بارندگی و وقوع احتمالی سیلاب در معابر شهر و روستا خبر داد و از مردم خواست در این روز‌ها از قرار گرفتن در معرض مسیل‌های آب و سیلاب خودداری کنند.
فرماندار بهمئی در خصوص تامین سوخت مناطق سردسیر و سخت گذر بودن این مناطق نیز افزود: سوخت رسانی به این مناطق انجام خواهد شد و مشکلی در خصوص تامین نفت سفید و گازمایع وجود ندارد.
وی همچنین از آمادگی برای تامین سوخت در فصل زمستان خبر داد و گفت: جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه نیست و مشکلات مردم در این حوزه‌ها برطرف می شود.
هیبت الله جوانمرد بخشدار سرآسیاب یوسفی هم در این جلسه به مشکلات حوزه‌ی استحفاظی خود در زمینه تامین سوخت در مناطق روستایی اشاره کرد و گفت: با توجه به افزایش شدت سرما در این مناطق نیازمند تامین و حمل سوخت به این مناطق هستیم.
علی کرم صدیقی فر بخشدار مرکزی بهمئی هم به گستردگی منطقه ممبی و روستا‌های بخش مرکزی اشاره کرد و خواستار رسیدگی هر چه بیشتر به این روستا‌ها شد و گفت: این آمادکی وجود دارد که سوخت این روستاها در نقاط مختلف بخش مرکزی تامین و ارسال شود.
مسئول تعاون روستایی بهمئی افزود: تاکنون از طریق مخازن روستایی در سرآسیاب یوسفی ۴ سرویس، قلعه ممبی ۴ سرویس، شهیدآلوس چاراه چری ۳ سرویس، رودتلخ ۳ سرویس، مامازینب ۲ سرویس، پس باغ ۲ سرویس، آب الوان ۲ سرویس، ده مورد یک سرویس و شیلاودان یک سرویس نفت بین روستائیان توزیع شد.
احمدی نیک افزود: هر سرویس نفت خام توزیع شده ۱۸۵۰۰ لیتر است که تاکنون در مجموع ۴۰۷ هزار لیتر توزیع شد و پیش بینی می‌شود، امسال یک میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر نفت خام از طریق تعاون روستایی در شهرستان بهمئی توزیع شود.