رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

آمادگی مردم استان برای‌ حضور در راهپیمایی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی مردم استان برای‌ حضور در راهپیمایی روز قدس

آمادگی مردم استان برای‌ حضور در راهپیمایی روز قدس

مردم ولایت مدار و ظلم ستیز کهگیلویه و بویراحمد با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به نمایش می‌گذارند.

مردم استان همانند سال‌های گذشته یک بار دیگر با حضور با شکوه در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان استکبار می‌کوبند و نشان می‌دهند که قاطعانه در کنار ملت فلسطین ایستاده اند و سیاست‌های آمریکای جنایتکار و اسرائیل را محکوم می‌کنند.

روز قدس نشان دهنده‌ی صف بندی حق و باطل، صف بندی عدل در مقابل ظلم است.

روز قدس فقط روز فلسطین نیست؛ روز امت اسلامی است.

روز فریاد رسای مسلمانان علیه سرطان کشنده صهیونیزم است.

روز قدس یک روز جهانی است و یک پیام جهانی دارد که نشان دهنده این است که امت اسلامی اولاً زیر بار ظلم نمیرود، ولو این ظلم از پشتیبانی بزرگترین و قدرتمندترین دولت‌های عالم برخوردار باشد.

امام خمینی (ره) روز شانزدهم مرداد سال ۱۳۵۸، آخرین جمعه ماه رمضان هر سال را روز جهانی قدس نامیدند و همه مستضعفان و آزادی‌خواهان جهان را به بزرگداشت آن فراخواندند.

رهبر معظم انقلاب نیز همواره در بیاناتشان فلسطین را مسأله اول جهان اسلام بر می‌شمارند و همگان را برای حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت می‌کنند.

فلسطین سرزمینی است که نخستین قبله مسلمانان، دومین مسجد اسلام و سومین حرم شریف (بعد از مکّه و مدینه) در آن قرار دارد.

مسجدالاقصی برای مسلمانان به لحاظ معراج پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله بسیار حائز اهمیت است، این سرزمین مقدس، در طول تاریخ، کانون پیامبران بزرگ خدا و خاستگاه نور توحید و خداپرستی بوده است.