جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

آغاز نام نویسی مسابقه نقاشی آب و زندگی - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز نام نویسی مسابقه نقاشی آب و زندگی

آغاز نام نویسی مسابقه نقاشی آب و زندگی

ثبت‌نام سومین مسابقه نقاشی آب و زندگی ویژه کودکان و نوجوانان از سن چهار تا ۱۶ سال آغاز شد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب این استان گفت: این مسابقه در سطح کشور برگزار می‌شود و همه کودکان و نوجونان از سن چهار تا ۱۶ سال می‌توانند در آن شرکت کنند.
نگهدار معادیجو افزود: همه کودکان و نوجوانان شهر‌ها و روستا‌های کهگیلویه و بویراحمد می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه استانی این مسابقه ارسال کنند.
وی با بیان اینکه ارسال آثار نقاشی به همراه الصاق فرم شناسنامه تکمیل شده در پشت نقاشی و قسمت پایین سمت راست الزامی است، گفت: زمان تحویل آثار شرکت کنندگان در این مسابقه نیز حداکثر تا تاریخ ۳۰ آبان ماه سال جاری خواهد بود.
مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد در مورد مقررات ارسال آثار نیز بیان کرد: نقاشی‌ها باید در بسته‌بندی تخت و بدون تاخوردگی یا قاب به همراه نشانی کامل پستی و شماره تماس به دبیرخانه ارسال شود.
معادیجو افزود: نقاشی‌های گروهی و یا کپی شده از آثار دیگران در این مسابقه شرکت داده نمی‌شوند.
وی گفت: موضوعات بخش کودک شامل آب از کجا و چگونه به دست می‌آید؟، چگونه می‌توان آب را نگهداری کرد؟، چکار کنیم که آب هدر نرود؟، راه‌های جلوگیری ازآلودگی آب و نقش آب در زندگی انسان است.
معادیجو افزود: نقاشی‌های بخش نوجوانان نیز باید در یکی از موضوعاتی مانند، در انجام چه مشاغلی به آب نیاز است؟، برای اینکه آب‌ها آلوده نشوند چه باید کرد؟، با چه روشی از هدر رفت آب جلوگیری می‌کنید؟ و آینده منابع آب را چگونه می‌بینید؟ باشند.
وی بیان کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را به آدرس یاسوج، شرکت آب و فاضلاب استان، دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۷۴۳۳۳۴۱۱۱۶ تماس بگیرند.
مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: از مجموع آثار راه یافته به دبیرخانه استانی ۱۰ اثر، برگزیده که پس از تجلیل به مرحله کشوری ارسال خواهند شد.