جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

آغاز به کار پنجمین نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی در یاسوج - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز به کار پنجمین نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی در یاسوج

آغاز به کار پنجمین نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی در یاسوج

پنجمین نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی در مصلی شهر یاسوج آغاز بکار کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان گفت: پنجمین نمایشگاه مبلمان، لوستر و لوزام خانگی در فضایی به مساحت ۴ هزار متر مربع از دیروز در مصلی نمازجمعه شهر یاسوج آغاز به کار کرد.

بابک درست افزود: ۲۰۰واحد تولیدی از مناطق مختلف کشور که عمدتا از تولیدکنندگان معتبر هستند در این نمایشگاه فعالیت خواهند داشت.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه تا ۲۰ تیر ماه دایر است گفت: علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از غرفه های این نمایشگاه بازدید کنند.
درست در ادامه به اهداف برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و افزود: ایجاد تعامل بین تولیدکننده و مصرف کننده ، ایجاد اشتغال مستقیم و دسترسی آسان مردم به کالاها، جذب سرمایه گذار و ایجاد تنوع در عرضه کالا از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای استان بیان کرد: با توجه به اینکه دست واسطه در معاملات نمایشگاهی کوتاه شده است عرضه محصولات ۱۰ تا ۲۰ درصد زیر قیمت اقلام مشابه در بازار است.
بابک درست با تاکید بر اینکه شهروندان محصول خریداری شده را به دقت بررسی و در صورت لزوم از آن تصویر برداری کنند اضافه کرد: خریداران باید برای پرداخت بیعانه به مدیریت نمایشگاه مراجعه کنند.