جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

اعزام ۸ هزار دانش آموز کهگیلویه وبویراحمدی به مناطق عملیاتی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام ۸ هزار دانش آموز کهگیلویه وبویراحمدی به مناطق عملیاتی

اعزام ۸ هزار دانش آموز کهگیلویه وبویراحمدی به مناطق عملیاتی

مسئول بسیج دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد از اعزام بیش از ۸ هزار دانش آموز این استان به اردوی راهیان نور خبر داد.

مسئول بسیج دانش آموزی استان با اشاره به برنامه ریزی‌های انجام گرفته برای اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش آموزی گفت: قرار است که تا پایان سال بیش از هشت هزار دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شوند.

سعادت صالحی نیا در این دوره دانش آموزان دو شهرستان چرام و باشت در قالب چهارمین کاروان راهیان نور استان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

مسئول بسیج دانش آموزی استان افزود: دانش‌آموزان اعزامی از رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال و در مقاطع تحصیلی متوسطه هستند، که طی برنامه ریزی‌های انحام شده از مناطق عملیاتی شلمچه، اروند، هویزه و دهلاویه و رزمایش اردگاه شهید مسعودیان اهواز بازدید می کنند.

وی گفت: کاروان راهیان نور با هدف آشنایی دانش‌آموزان با مناطق عملیاتی، شناخت و تعمیق ارزش‌های دینی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و جانفشانی شهدای گرانقدر برگزار می‌شود.

مسئول بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان اضافه کرد: پیش از این نیز بیش از ۴۵۰۰ دانش آموز خواهر مدارس استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام و از یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس بازدید کردند.