جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

استعدادیابی مهمترین برنامه فعلی هیات کوهنوردی - نمایش محتوای خبر

 

 

استعدادیابی مهمترین برنامه فعلی هیات کوهنوردی

استعدادیابی، آموزش و توانمندسازی کوهنوردان مهمترین برنامه فعلی هییت کوهنوردی و صعودهای ورزشی کهگیلویه وبویراحمد است.

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی این استان گفت: استعدادیابی، آموزش و توانمندسازی کوهنوردان مهمترین برنامه فعلی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی کهگیلویه وبویراحمد است و برای تحقق این امر از همکاری همه سازمانها، ادارات دولتی، سازمانهای امدادی و تشکلهای مردم نهاد استقبال می کنیم.
محمود قلی پور در آیین تکریم و معارفه رییس هییت کوهنوردی شهرستان دنا افزود: شهرستان دنا از قابلیتهای ویژه کوهنوردی در جنوب کشور برخوردار است و این فرصت مناسبی برای توسعه رشته های مختلف کوهنوردی و صعودهای ورزشی است.
وی گفت: فرهنگ سازی برای توسعه و صیانت از محیط زیست و منابع طبیعی از طریق تفاهم نامه با سازمانهای مربوطه از دیگر اهداف هییت های کوهنوردی و صعودهای ورزشی در شهرستانها و مناطق است.
در این آیین رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا گفت:طی چند سال اخیر هییت کوهنوردی استان با توجه به موقعیت کوهنوردی این شهرستان حمایتهای خوبی به این بخش داشته و در صورت حمایت دیگر مسئولان ، شاهد توسعه ورزش کوهنوردی و رونق اشتغالزایی جوانان در این شهرستان خواهیم بود.
مهدی نظری افزود:هم اکنون بیش از 1000 کوهنورد در 4 باشگاه کوهنوردی این شهرستان عضو هستند.
دارا دادفر رییس پیشین این هیئت هم با ارائه ی گزارشی از فعالیت یک ساله خود در این هیئت خواستار استفاده بیشتر از ظرفیت و تجربه ی پیشکسوتان این رشته در شهرستان دنا شد .
خانم صدیقه رضایی رییس جدید این هیئت نیز با ارائه ی برنامه های خود برای توسعه این رشته ورزشی گفت: همگانی کردن و مشارکت افراد به صورت خانوادگی برای فعالیت و رونق این رشته ورزشی مفرح از مهمترین برنامه های خود در این شهرستان است .
در این آیین از خدمات آقای دادفر تجلیل و خانم صدیقه رضایی به عنوان رییس این هیئت معرفی شد .
صدیقه رضایی، بانوی کوهنورد سی سختی، پیش از این نایب رییس هیئت کوهنوردی شهرستان دنا بود .