Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

استان در لابلای روز نامه ها(9بهمن1389)

*مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس ستاد ده فجر کهگیلویه و بویر احمد : 300 کمیته برای استقبال از دهه فجر در استان تشکیل شده است. (ابتکار 9 بهمن)

*روزانه 17 هزار لیتر بنزین نسبت به گذشته کمتر مصرف می شود.

مدیر عامل شرکت پخش فرآوره های نفتی کهگیلویه و بویر احمد گفت : از ابتدای قانون هدفمند کردن یارانه ها تا اواخر روز سه شنبه 5 بهمن ماه در این استان نسبت به مدت مشابه قبل ، روزانه 17 هزار لیتر کمتر است. (ابتکار 9 بهمن)

*یک سیستم بارشی بسیار قوی دیگر از یکشنبه وارد استان خواهد شد .

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویر احمد گفت : بر اساس آخریت تحلیل ها در مرکز پیش بینی هواشناسی استان ، از روزهای آغازین هفته آینده نیز یک سیستم بارشی بسیا قوی دیگر وارد استان خواهد شد. (ابتکار 9 بهمن)

*شهرداری یاسوج ، پیروز نبرد با شفق اردکان شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری یاسوج : در هفته چهارم از دور برگشت والیبال لیگ دسته یک کشور ، تیم والیبال شهرداری یاسوج توانست در سومین بازی خود در این دوره از رقابت ها ، با یک بازی فنی و قابل قبول و امتیاز 3 بر یک تیم شفق اردکان یزد را شکست دهد. (ابتکار 9 بهمن)

*رئیس حوزه هنری استان :

تیمهای شهرداری یاسوج ، روحیه امید را در استان زنده کرده اند. (امید مردم 9 بهمن)

*رتبه آخر کشوری اشتغال زنان برای استان. (امید مردم 9 بهمن)

*شهرداری یاسوج پره سرگیلان را قاطعانه شکست داد.

از سری رقابت های والیبال نوجوانان باشگاه های کشور ، روز پنج شنبه ، تیم های شهرداری یاسوج و پره سر گیلان در اصفهان به مصاف یکدیگر رفتندکه در نهایت ، تیم شهرداری یاسوج توانست حریف خود را با حساب سه بر صفر شکست دهد. (امید مردم 9 بهمن)