Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

استان در لابلای روزنامه ها ( 7 مرداد 1391 )

750 روستا در کهگیلویه و بویراحمد فاقد مسجد هستند

مدیر کل امور اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع دو هزار و 200 روستا در این استان بیش از 750 روستا فاقد مسجد هستند. سید عبدالرحمان توفیقیان در جمع خبرنگاران افزود: حمایت دولت و مشارکت بیشتر خیرین و دستگاه های مرتبط و موسسات خیریه برای احداث مسجد در این استان ضروری است. (روزنامه امید مردم/7 مرداد1391)

 

 

40 درصد از شبکه های توزیع آب فرسوده هستند

معاون خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 40 درصد از شبکه های توزیع آب در این استان فرسوده هستند.

جمشید طالع زاده افزود: این مسئله باعث هدر روی بخش زیادی از آب شرب در این استان شده است.

وی اعتبار لازم برای نوسازی شبکه های فرسوده را 60 میلیارد تومان عنوان کرد و اظهار داشت: این در حالی است که اعتبار سالانه این شرکت برای نوسازی این شبکه ها سه میلیارد تومان است. (روزنامه امید مردم/7 مرداد1391)

 

 

 

فراخوان همایش ملی بزرگداشت آیت اله ملک حسینی منتشر شد

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فراخوان همایش گنجینه معرفت به مناسبت بزرگداشت حضرت آیت اله العظمی  ملک حسینی منتشر شد. کرم اله محمد پور در جمع خبرنگاران افزود: این همایش توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با همکارای انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ایران 25 و 26 شهریور ماه جاری با حضور جمعی از علمای برجسته کشور در یاسوج برگزار می شود. (روزنامه امید مردم/7 مرداد1391)

 

 

اختصاص 3 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پارک بانوان گچساران

فرماندار گچساران از اختصاص 3 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پارک بانوان این شهرستان خبر داد.

محمد شفیعی در گفتگو با ایرنا افزود: این میزان اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد و اعتبارات شهرداری برای این طرح تخصیص یافته است. (روزنامه ایران/7 مرداد 1391)