Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

استان در لابلای روزنامه ها ( 24 فروردین 1391)

کلینیک شهید مفتح یاسوج با کمبود متخصص مواجه است.

رئیس نظام پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در کلینیک شهید مفتح یاسوج کمبود متخصص گوش، حلق و بینی وجود دارد که مشکلات زیادی برای مردم استان به وجود آورده است. دکتر پرویز یزدان پناه افزود: یکی از مشکلات کلینیک شهید مفتح یاسوج کمبود فضا است که خوشبختانه مبلغ 2 میلیارد تومان جهت پیگیری ادامه ساخت کلینیک دانشگاه علوم پزشکی در سال 91 در نظر گرفته شده است که به زودی به پیمانکار داده خواهد شد و امید واریم که این کلینیک در سال 92 به بهره برداری برسد. ( روزنامه امید مردم/ 24 فروردین 1391)

 

مجموعه استاداری کهگیلویه و بویراحمد به سایت جدید ادارات منتقل می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از جابجایی و انتقال مجموعه استانداری به سایت جدید ادارات استان واقع در منطقه زیرتل یاسوج خبر داد. اکبر نیکزاد افزود: قرار است ساختمان مجموعه استانداریبه کمیته امداد حضرت امام (ره) استان فروخته شود. وی با بیان اینکه مقدمات لازم و رایزنی ها در این خصوص انجام شده است، افزود: بزودی مراحل عملیاتی و اجرایی تغییرات کاربری در مرکز استان آغاز خواهد شد. نیکزاد اظهار داشت یکی از از تغییرات اساسی که موجب کاهش و رفع معضل ترافیک در یاسوج خواهد شد، انتقال بیمارستان شهید بهشتی به ساختمان قدیم اداره کل راه و ترابری واقع در فلکه جهاد است. وی ابراز داشت: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و استان قرار است که ورزشگاه تختی یاسوج نیز تبدیل به پارک و بوستان قرآنی شود. ( روزنامه امید مردم/ 24 فروردین 1391)

 

30 دستگاه موتور سیکلت متخلف در کهگیلویه توقیف شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه گفت: به دنبال اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان 30 دستگاه انواع خودرو و موتور سیکلت متخلف توقیف و به پارکینگ منتقل شد. سرهنگ جهان دیماز افزود: در راستای اجرای طرح ارتقای اجتماعی در کهگیلویه مأموران یگان امداد ، کلانتری های دهدشت و سوق و مأموران راهنمایی و رانندگی این شهرستان در 72 ساعت گذشته با بکار گیری روزانه 15 اکیپ در قالب اکیپ های خود رویی و موتوری و گشت نا محسوس موفق شدند ضمن اعمال قانون به 15 راننده متخلف 13 دستگاه خودرو را به دلیل ایجاد آلودگی صوتی و نداشتن مدارک و 17 دستگاه موتورسیکلت متخلف را توقیف کنند. ( روزنامه امید مردم/ 24 فروردین 1391)