Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

استان در لابلای روزنامه ها (18 اسفند 1389)

استان در لابلای روزنامه ها (18 اسفند 1389)


 

* محمد نوازی ، بازیکن برتر تیم فوتبال شهرداری یاسوج : امیدواریم با صعود به لیگ برتر بتوانیم جواب استقبال مردم استان را بدهیم. ( هفته نامه مشتری )

* استاندار کهگیلویه و بویراحمد : صیانت و مراقبت از منابع طبیعی تنها با مشارکت مردمی امکان پذیراست. ( هفته نامه مشتری )

* کهگیلویه و بویراحمد در نخستین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دست آورد های شهرداری های سراسر کشور غرفه برتر شد. ( هفته نامه مشتری )

* 46 درصد معتادان مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد ترک موفق دارند. (امید مردم 18 اسفند 89)

* کهگیلویه و بویراحمد در زمینه امداد و نجات نیازمند نگاه متفاوت است.

دبیر کل جمعیت هلال احمر با تأکید بر نگاه متفاوت این جمعیت به استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه امداد و نجات گفت : این استان به دلیل دسترسی به مناطق کوهستانی و جاذبه های گردشگری از ظرفیت بالایی در زمینه ارایه خدمات امداد و نجات برخوردار است. (امید مردم 18 اسفند 89)

* ارزش سرمایه گذاری در منابع نفتی استان از نفت بیشتر خواهد بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه منابع طبیعی و محیط زیست این منطقه را به استانی خاص در میان استان های کشور تبدیل کرده است ، افزود : ارزش سرمایه گذاری در این خصوص از منابع نفتی بیشتر خواهد بود. (امید مردم 18 اسفند 89)

* مسئولان در تعطیلات نوروز عرصه را بر سود جویان تنگ کنند.

فرماندار گچساران گفت : مسئولان این شهرستان در تمام بخش ها و در تعطیلات نوروز عرصه را بر سود جویان تنگ کرده و اجازه اجحاف به مردم را ندهند. (امید مردم 18 اسفند 89)

* اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد : جو استان از بعد از ظهر چهارشنبه تحت تأثیر سامانه بارشی قرار می گیرد. (امید مردم 18 اسفند 89)