Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

استان در لابلای روزنامه ها ( 1خرداد 1391)

با انتقال امتیاز گیرندگان استخدام در مناطق محروم موافقت نمی شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی کارکنان قراردادی که با انتقال به مناطق محروم از امتیاز تبدیل وضعیت استفاده کردند، قبل از اتمام تعهد کاری تقاضای انتقال می دهند که هرگز با تقاضای آنها موافقت نمی شود. اکبر نیکزاد اظهار کرد: برخی کارکنان قراردادی در ازای امتیازی که دولت در تبدیل وضعیت استخدامی به آنها داده، تعهد دادند که تا چند سال در مناطق محروم خدمت کنند که لازم است به این تعهد خود پایبند باشند. ( روزنامه امید مردم / 1 خرداد 1391 )

 

9 پروژه سفرهای دولت در کهگیلویه در حال اجراست.

فرماندار کهگیلویه گفت: 9 پروژه سفرهای دولت در این شهرستان هم اکنون در حال اجرا بوده و یه پروژه نیز بعد از تأمین اعتبار در سال جاری عملیات اجرایی آنها به اجرا در می آید. سید ناصر رضایی در بازدید از پروژه های عمرانی نیمه تمام سفرهای استانی هیئت دولت در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: از مجموع 117 پروژه در چهار سفر هیئت دولت به شهرستان کهگیلویه 105 پروژه به بهره برداری کامل رسیده است. رضایی اضافه کرد: 9 پروژه نیز هم اکنون در حال اجرا بوده و سه پروژه نیز بعد از تأمین اعتبار در سال جاری عملیات اجرایی آنها به اجرا در می آید. ( روزنامه امید مردم / 1 خرداد 1391 )

 

74 زندانی کهگیلویه و بویراحمد در آستانه آزادی هستند.

مدیر کل زندان های کهگیلویه و بویراحمد گفت: با کمک ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد ، 74 زندانی محکوم به دیه در این استان در آستانه آزادی قرار گرفتند. حمید رضا حیدری در جلسه انجمن حمایت از زندانیان گچساران که به منظور انتخاب بازرسان این انجمن در گچساران برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت انجمن حمایت از زندانیان امری لازم و موثر برای داشتن جامعه ای سالم است. ( روزنامه امید مردم / 1 خرداد 1391 )

 

سرعت اینترنت استان افزایش می یابد.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان گفت: به دلیل درخواست های زیاد استان پهنای باند فعلی اینترنت جوابگوی نیازهای مردم نیست و این شرکت با خرید یک میلیارد تومان تجهیزات لازم پهنای باند ارتباطی را افزایش می دهد. ( هفته نامه آوای عشایر )