Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

استان درلابلای روزنامه ها ( 27 اردیبهشت 1390)

استان درلابلای روزنامه ها ( 27 اردیبهشت 1390)


* مدیر عامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد : به مناسبت 17 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات ، 14 پروژه مخابراتی در استان افتتاح می شود. ( امید مردم 27 اردیبهشت 90 )

* مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان وعده داد ؛ چرخ فرهنگی استان شتاب می گیرد. ( امید مردم 27 اردیبهشت 90 )

* فرش کهگیلویه و بویراحمد قابلیت عرضه در بازارهای خارجی را دارد.

مدیر شرکت فرش کهگیلویه و بویراحمد گفت : با تغییر سبک فرش بافی در سال 89 در این استان هم اکنون فرش این استان قابلیت عرضه در بازارهای خارجی را دارد. ( امید مردم 27 اردیبهشت 90 )

* مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مراسم جلسه تودیع و معارفه : 26 اردیبهشت را روز تولد خودم در استان کهگیلویه و بویراحمد می دانم. ( امید مردم 27 اردیبهشت 90 )

* نغمه کوچ دیگر زیبا نیست ؛ حسرت عشایر قشقایی و بویراحمدی از نبود ایل راه. ( ابتکار 27 اردیبهشت 90 )

* مدیر کل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد : با صدور شناسنامه های مکانیزه ، امکان جعل شناسنامه ها به حداقل ممکن می رسد. ( ابتکار 27 اردیبهشت 90 )

* بازگشت خواننده بویراحمدی به صحنه.

احمد احمدی خواننده نسل گذشته موسیقی منطقه کهگیلویه و بویراحمد و ممسنی که اغلب گمان می کردند سل های پیش در گذشته است در جشنواره موسیقی نواحی به صحنه اجرا باز خواهد گشت. (ابتکار 27 اردیبهشت 90 )

* نمایشگاه عکس عشایر در دانشگاه شیراز برپا شد.

نمایشگاه عکسی با موضوع عشایر و ظرفیت های گردشگری استان به همت دانشجویان دانشگاه شیراز و حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه شیراز برپا شد.

در این نمایشگاه 30 قطعه عکس از اسحاق آقایی و حسن فتاحیان بر روی دیوار رفته است.

این نمایشگاه تا اوار این هفته دایر می باشد. (ابتکار 27 اردیبهشت 90 )

* به مناسبت روز کارگر و روز معلم ؛ صعود کارمندان امور صنفی شهرستان بویراحمد به ارتفاعات دنا. ( هفته نامه روشنفکری )

* توزیع کارت بیمه طلایی فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد از خرداد ماه آغاز می شود.

مدیر عامل بیمه ایران کهگیلویه و بویراحمد از توزیع کارت بیمه طلایی فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد از خرداد ماه خبر داد. ( هفته نامه روشنفکری )

* معابر عمومی لیکک تا تابستان امسال از روشنایی مطلوب برخوردار می شوند.

فرماندار بهمئی گفت : معابر عمومی و خیابان های اصلی شهر لیکک تا تابستان سال جاری از روشنایی مطلوب برخوردار می شوند. ( هفته نامه روشنفکری )

* کهگیلویه و بویراحمد برای اطفاء حریق منابع طبیعی به یک فروند بالگرد نیاز دارد.

مسئول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری کهگیلویه و بویراحمد گفت : با توجه به شرایط کوهستانی ، سخت گذر بودن و پوشش جنگلی و مرتعی متراکم ، این استان برای اطفاء حریق و مهار به موقع آتش سوزی ها در عرصه های منابع طبیعی به یک فروند بالگرد نیاز دارد. ( هفته نامه روشنفکری )