Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

استان درلابلای روزنامه ها ( 11دی 1389)

استان درلابلای روزنامه ها ( 11دی 1389)


*غلبه تیم والیبال شهرداری یاسوج بر تیم گل گهر سیرجان
از سری مسابقات والیبال قهرمانی جوانان لیگ دسته یک کشور تیمهای شهرداری یاسوج و گل گهر سیرجان در شهر اردکان یزد به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت بازیکنان تیم شهرداری یاسوج موفق شدند حریف قدرتمند خود را با حساب 3 بر 2 شکست دهند. (ابتکار 11 دی 1389)

*سرمایه گذاری در ورزش کهگیلویه و بویر احمد در حال به ثمر نشستن است.
شهردار یاسوج گفت : پس از گذشت سه سال از توجه شهرداری یاسوج به موضوع ورزش در ابعاد همگانی و به ویژه قهرمانی اکنون شاهد به ثمر نشستن این سرمایه گذاری ها در ورزش کهگیلویه و بویر احمد هستیم. (ابتکار 11 دی 1389)
 
*وزیر مسکن و شهرسازی در بازدید از طرح مسکن مهر کهگیلویه و بویر احمد :
کهگیلویه و بویر احمد بیشتر از ظرفیت ثبت نامی خود مسکن در حال ساخت دارد. (ابتکار 11 دی 1389)
 
*نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویر احمد :حماسه نهم دی 88 تعصب دینی ملت ایران را ثابت کرد.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویر احمد گفت : حماسه نهم دی ماه 88 تعصب و غیرت دینی ملت ایران را نسبت به نظام ، انقلاب و ولایت فقیه به اثبات رساند.
آیت ا... سید کرامت ا... ملک حسینی در مراسم گرامیداشت نخستین سالگرد حماسه نهم دی که در گلزار شهدای یاسوج برگزار شد ، افزود : اقشار مختلف مردم کهگیلویه و بویر احمد نیز در نهم دی ماه 88 بار دیگر وفاداری خود را نسبت به نظام و انقلاب نشان دادند. (ابتکار 11 دی 1389)
 
*توقف پنج دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در یاسوج
با تلاش مأموران پلیس آگاهی کهگیلویه و بویر احمد ، پنج دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق به ارزش سه میلیارد و 991 میلیون و 600 هزار ریال در یاسوج توقیف شد.
رانندگان خودرو ها اسنادی را به مأموران پلیس ارائه دادند که در بررسی های به عمل آمده مشخص شد تمام اسناد جعلی و غیر قاونی بوده است. با انتقال کامیون ها به اداره آگاهی کهگیلویه و بویر احمد و پس از بازرسی از آنها یکهزار و 200 حلب بادام هندی ، دو هزار و 856 جفت کفش ، سه هزار و 714 تخته پتو و 53 هزار و 316 تکه ظرف چینی به ارزش سه میلیارد و 991 میلیون و 600 هزار ریال کشف و ضبط شد. (ابتکار 11 دی 1389)
 
*افتتاح باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز استان
باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد با حضور مدیر کل و معاونان این مرکز به بهره برداری رسید. این باشگاه دارای امکانات و تجهیزات مورد نیاز از قبیل سایت ، رایانه ، اینترنت و کلاس آموزشی است. (ابتکار 11 دی 1389)