سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

آرزوهای بزرگ بر فراز تپه آدم‎برفی - نمایش محتوای خبر

 

 

آرزوهای بزرگ بر فراز تپه آدم‎برفی

مدیرکل شبکه استانی دنا از ساخت تله فیلم «تپه آدمبرفی» در صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تله فیلم «تپه آدمبرفی» روایتگر داستان جوانی از خطه زیبای کهگیلویه و بویراحمد است که با کار و تلاش می‌کوشد علاوه بر رسیدگی به امور خانواده، به آمال و آرزوهایش هم دست پیدا کند. این اثر که تولید آن به تازگی شروع شده در کنار خط داستانی، معرف جاذبه‌های این خطه زیبا و دیدنی کشورمان نیز هست.
در کنار موضوع اصلی فیلم، 38 لوکیشن در مناطق دیدنی استان همچون «سد شاه قاسم»، «گردنه بیژن»، «خهکلون»، «وزگ»، «گردنه ماه پرویز»، «دشتروم» به نمایش در میآید.
در خلاصه داستان فیلم «تپه آدمبرفی» آمده است؛ مسعود جوان یاسوجی با دنیایی از آرزوهای قشنگ در رشته مورد علاقه خود سینما تحصیل کرده حال پس از فارغ التحصیلی میخواهد در تهران مشغول به کار شود به ناگاه مجبور به بازگشت به شهر و دیارش می‌شود این یعنی دست کشیدن از تمام آرزوهایی که یک عمر برای رسیدن به آن انتظار کشیده و تلاش کرده است.
درست در زمانی که یاس و ناامیدی همه وجود مسعود را فرا گرفته است او با بازیگری آشنا می‌شود و این آشنایی، دریچهای از امید برای رسیدن به آرزوهای دیرینهاش را می‌گشاید.
تله فیلم «تپه آدم برفی» با هنرنمایی بازیگری بازیگران مطرح ملی و استانی همچون، آزیتا غفاری، جمشید جهانزاده، محمدصالح کرمی، محمد حدادپور، سمیه سیروس مقدم، سیمین موسوی، شبنم بهزادی، مصطفی لاهوتی نژاد، سیامک کاشف آذر، امیر رونقی، مسعود مدنی، محسن جلالی و .... برعهده دارند که پیشبینی می‌شود این تله فیلم تا پایان سال برای پخش از شبکه‌های سراسری و استانی روی آنتن میرود.
امیر رئوف، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در مراسم آغاز تولید تله فیلم «تپه آدم برفی» به اهمیت این گونه آثار در معرفی زیبایی‌های کشورمان پرداخت.
وی با اشاره به جاذبه‌های گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، طبیعت و اقلیم چهار فصل این استان از تولید نمایش به عنوان یکی از ساختارهای جذاب و تاثیرگذار در معرفی هرچه بیشتر این استان به عنوان قطب گردشگری کشور نام برد و از اعلام آمادگی شبکه استانی دنا برای تولیدات فاخر در این عرصه با همکاری مسئولان استان خبر داد.
تهیهکنندگی فیلم «تپه آدمبرفی» را سعید مرادی به عهده دارد و حسین عامری نویسنده و کارگردان آن است.
ششمین نفر، بانوی سردار، نیلی تر از مهتاب، دیگری، دربند اروند، راز، خوش سفرها، سکوت دریا، خونه پا، ستاره زاگرس، چترعاشقی، تکلیف، جزیره گنج، به دام افتاده، تپه بادبادک ها، حلقه، ساحل امن و ... از جمله آثاری است که سعید مرادی تهیهکنندگی آنان برعهده داشته است و در قالبهای مختلف سریال و فیلم تلویزیونی تولید شدهاند.