Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

اجرای ده‌ها برنامه درهفته دفاع مقدس درگچساران

فرماندار گچساران با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گچساران گفت: در روز نخست هفته دفاع مقدس رژه هفته دفاع مقدس با حضور گردان‌های بیت المقدس، عاشورا، امام حسین (ع)، امام رضا(ع)، یگان موتورسواران و تیپ مهندسی خودرویی به منظور به نمایش گذاشتن اقتدار، توانمندی، خلاقیت و رشادت نیروهای مسلح برگزار شد.

رحیمی نواخته شدن زنگ مقاومت در مدارس، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا و امام شهدا، اجرای پدافند غیر عامل، برگزاری نشست‌های سیاسی و برگزاری محفل انس با قرآن کریم، اعزام راوی به مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات، مساجد و پایگاه‌های بسیج، برگزاری شامگاه یاد یاران و اعزام اکیپ‌های پزشکی به مناطق محروم، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب،دیدار از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی را از دیگر این برنامه‌ها برشمرد.

وی با اشاره به این‌که جای جای دشت‌های سوزان جنوب و بلندی‌های برف گرفته غرب، نشان از رشادت و پیروزی ایثارگران خداجو دارد، افزود: رزمندگان و ایثارگران ایران اسلامی مرگ سرخ را بر ننگ سکوت ترجیح دادند و اهریمن پلید را از خطه سبز خود بیرون راندند.

وی با تأکید بر لزوم آشنایی مردم به ویژه نسل جوان با ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس بیان کرد: تربیت انسان‌های شایسته، افزایش صبر و استقامت، رسیدن به اوج عزت، اقتدار نظام و شناخت افراد خبیث و منافق از افراد مخلص و طیب از جمله ثمرات و دستاوردهای دفاع مقدس بوده است.

رحیمی خاطرنشان کرد: آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز بوده و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری‌های این عزیزان باشیم.