Skip to Content
بازگشت به صفحه کامل

اجرای ده‌ها برنامه درهفته دفاع مقدس درگچساران

اجرای ده‌ها برنامه درهفته دفاع مقدس درگچساران


فرماندار گچساران با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گچساران گفت: در روز نخست هفته دفاع مقدس رژه هفته دفاع مقدس با حضور گردان‌های بیت المقدس، عاشورا، امام حسین (ع)، امام رضا(ع)، یگان موتورسواران و تیپ مهندسی خودرویی به منظور به نمایش گذاشتن اقتدار، توانمندی، خلاقیت و رشادت نیروهای مسلح برگزار شد.

رحیمی نواخته شدن زنگ مقاومت در مدارس، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا و امام شهدا، اجرای پدافند غیر عامل، برگزاری نشست‌های سیاسی و برگزاری محفل انس با قرآن کریم، اعزام راوی به مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات، مساجد و پایگاه‌های بسیج، برگزاری شامگاه یاد یاران و اعزام اکیپ‌های پزشکی به مناطق محروم، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب،دیدار از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی را از دیگر این برنامه‌ها برشمرد.

وی با اشاره به این‌که جای جای دشت‌های سوزان جنوب و بلندی‌های برف گرفته غرب، نشان از رشادت و پیروزی ایثارگران خداجو دارد، افزود: رزمندگان و ایثارگران ایران اسلامی مرگ سرخ را بر ننگ سکوت ترجیح دادند و اهریمن پلید را از خطه سبز خود بیرون راندند.

وی با تأکید بر لزوم آشنایی مردم به ویژه نسل جوان با ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس بیان کرد: تربیت انسان‌های شایسته، افزایش صبر و استقامت، رسیدن به اوج عزت، اقتدار نظام و شناخت افراد خبیث و منافق از افراد مخلص و طیب از جمله ثمرات و دستاوردهای دفاع مقدس بوده است.

رحیمی خاطرنشان کرد: آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز بوده و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری‌های این عزیزان باشیم.