جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

5کیلومتراز بستر رودخانه مهریان یاسوج رفع تصرف شد - نمایش محتوای موسیقی

 

 

5کیلومتراز بستر رودخانه مهریان یاسوج رفع تصرف شد

با حضور نماینده دادستان و نیروهای انتظامی، پنج کیلومتر از مسیر بستر رودخانه مهریان در شهرستان بویراحمد رفع تصرف شد.

رسول فرهادی در حاشیه عملیات رفع تصرف از بستر رودخانه مهریان عنوان کرد: این رفع تصرف در راستای اعمال تبصره های سه و چهار ماده دو قانون توزیع عادلانه آب و ماده 9 لایحه قانونی رفع تجاوز از تاسیسات آب و برق کشور انجام گرفت.

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: پس از گرفتن دستور قضایی با حضور چند تن از معاونین و کارشناسان شرکت، نماینده دادستانی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان و ماموران نیروی انتظامی، حدود پنج کیلومتر از مسیر بستر رودخانه مهریان که در حاشیه شهر یاسوج قرار دارد، مطابق نقشه‌های موجود رفع تصرف شد.

فرهادی با تقدیر از نیروهای نیروی‌های قضایی و انتظامی به جهت همکاری مستمر با شرکت آب منطقه‌ای در رفع تصرفات حاشیه و بستر رودخانه‌ها تصریح کرد: گروه گشت و بازرسی آب منطقه‌ای استان کوچکترین تخلفات و تعرض به حریم رودخانه‌ها را رصد و گزارش می‌کنند.

وی با بیان اینکه شرکت آب منطقه‌ای با تمام توان در جهت حفاظت و مدیریت صحیح منابع آبی استان حرکت می‌کند، یادآور شد: از همه مردم توقع داریم که هرگونه تعرض به حریم رودخانه‌ها که موجب بروز خسارات پیش‌بینی نشده خواهد شد را به ادارات آب منطقه‌ای محل خود گزارش دهند.