سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

پاسخ‌دهی به 14هزار و522نفردر طرح هاتف - نمایش محتوای موسیقی

 

 

پاسخ‌دهی به 14هزار و522نفردر طرح هاتف

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد تعداد درخواست‌های ثبت شده در مرکز هاتف استان از اول خردادماه سال جاری تاکنون را 15 هزار و 110 نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد 14 هزار و 522 نفر را پاسخ‌دهی کردیم.

سید مصطفی مهدی در جمع خبرنگاران ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد یک‌هزار و 800 شهید، 9 هزار و 500 جانباز و 320 آزاده تقدیم اسلام کرده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد از خانواده‌های شهدا به عنوان پشتوانه نظام یاد کرد و گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است تا یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم.

وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توطئه‌های مختلفی برای ضربه زدن به به انقلاب و نظام ترتیب داده شد، گفت: با وجود اینکه چندین کشور قدرت‌مند دشمنان انقلاب را حمایت می‌کردند اما با هوشیاری رزمندگان اسلام اجازه ندادند که یک وجب از خاک ایران به دست دشمن بیفتد.

مهدی با بیان اینکه ملت ایران در اولین روز از آغاز هفته دفاع مقدس اقتدار خود را نشان دادند، گفت: در روز رژه شاهد حضور پررنگ خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران بودیم که قدرت فرزندان این مرز و بوم را به نمایش می‌گذاشتند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و دیدار با خانواده‌های شهدا با همکاری سپاه فتح را از برنامه‌های بنیاد در هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

این مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود به عملکرد مرکز هاتف در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: این مرکز با تلفن 1616 در راستای تکریم جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: مرکز هاتف با توجه به کهولت سن خانواده‌های شهدا، وضعیت جسمی جانبازان و فرزندان شهدا این مرکز راه‌اندازی و آماده پاسخگویی به درخواست‌های جامعه هدف است.

مهدی تعداد درخواست‌های ثبت شده در مرکز هاتف کهگیلویه و بویراحمد از اول خردادماه سال جاری تاکنون را 15 هزار و 110 نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد 14 هزار و 522 نفر را پاسخ‌دهی، 228 نفر آن اقدامی صورت نگرفته و 17 درخواست آن در حال درخواست است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه میز خدمت در مرکز به صورت آنلاین در خدمت جامعه هدف است، گفت: کلیه مراجعات و درخواست‌های جامعه هدف به مسئولان ارشد کشوری و استانی به منظور پاسخگویی ارجاع داده می‌شود.

این مسئول بیان کرد: تمامی درخواست‌های جامعه هدف از طریق شماره تلفن 07433221799 در استان و تلفن 1616 تمامی شهرستان‌ها در سامانه پیگیری و پاسخ‌دهی می‌شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: امیدواریم بتوانیم در مقطع کنونی با پاسخگویی که مرکز نرم‌افزاری هاتف ایجاد کرده است بتوان آرامش روحی و روانی را در بین جامعه هدف بنیاد حاکم کنیم.

مهدی در پایان تصریح کرد: مرکز هاتف مرکزی است که پاسخ‌گویی را تسهیل می‌کند و ارزیابی مثبتی از عملکرد این طرح داریم.

منبع خبر مرکز