جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

وداع میلیونی با شهید سلیمانی تاییدی بر استمرار راه مقاومت - نمایش محتوای موسیقی

 

 

وداع میلیونی با شهید سلیمانی تاییدی بر استمرار راه مقاومت

وداع میلیونی با شهید سلیمانی تاییدی بر استمرار راه مقاومت

حضور میلیونها هم وطن در آیینهای گرامیداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی تاکیدی بر ادامه راه این شهید والامقام و صیانت از ازرشها است.

نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری در تجمع بزرگ مردم یاسوج در آیین گرامی داشت یاد سردار شهید سلیمانی گفت: دشمنان بدانند امروز با به شهادت رساندن عزیز وطن مقاومت از گستره‌ منطقه فرا‌تر رفته و جبهه مقاومت در برابر استبداد و طاغوت در پهنه گیتی در حال گسترش است.
آیت الله ملک حسینی با اشاره به ابعاد شخصیتی و روحی سپهبد شهید قاسم سلیمانی افزود: این شهید والامقام در طول سال ها‌ی عمر با برکت خود راه سعادت و رستگاری را برای عالم باقی ترسیم کرد و امروز ویژگی‌های ممتاز او باید به الگوی رفتاری همگان تبدیل شود.
آیت الله ملک حسینی رمز مانایی سپهبد شهید قاسم سلیمانی را تلاش واقعی در مسیر جهاد فی سبیل الله دانست و اضافه کرد: ایشان هیچگاه در این مسیر دچار تردید نشد و برای پاسداری از حریم اسلام مصمم و مردانه تا پای جان ایستاد.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حضور گسترده و شایسته مردم در ویژه برنامه‌های وداع با فرزند وطن گفت: آنچه در این اجتماعات مشاهده شد اتحاد بود و ملت و مسئولان باید قدر این هوشیاری و انسجام را بدانند.
وی اضافه کرد: خط شهادت تا پایان فتنه‌ها و برقراری عدل ادامه دارد و باید در این مسیر از شهدای بزرگ سرمشق گرفت.
آیت اله ملک حسینی افزود: جهاد فی سبیل الله برای پیروزی بر جنگ است نه پیروزی در جنگ و شهید سپهبد قاسم سلیمانی با شهادت خود این حقیقت را به آزادیخوان فهماند.
در این تجمع بزرگ و خود جوش مردمی کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد شهید قاسم سلیمانی نقض آشکار حقوق ملتها است.