سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

مسوولان برای ترویج فرهنگ اسلامی تلاش کنند - نمایش محتوای موسیقی

 

 

مسوولان برای ترویج فرهنگ اسلامی تلاش کنند

خطیب جمعه گچساران گفت: مسوولان فرهنگی و رسانه های ارتباط جمعی خواست برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ اسلامی تلاش کنند.

حجت الاسلام سید امین الله حجازی در خطبه های نماز جمعه گچساران افزود: چنانچه مردم و مسوولان اجرایی پایبند به مراعات حقوق یکدیگر باشند بخش عمده ای از مسایل و مشکلات کشور برطرف خواهد شد.وی بیان کرد: حمایت همه جانبه از دولت جمهوری اسلامی در سایه منویات مقام معظم رهبری گره گشای مشکلات کنونی کشور است.
حجازی به دغدغه های فرهنگی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و از مردم، مسوولان فرهنگی و رسانه های ارتباط جمعی خواست برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ اسلامی تلاش کنند.

وی اظهار کرد: دین مبین اسلام برای تمام بخش های زندگی بشر برنامه های مدونی دارد که در صورت بکارگیری آنها می توان شاهد توسعه و آبادانی کشور در هر عرصه ای بود. حجازی عنوان کرد: ولایت فقیه هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به ملت ایران است و مردم نیز همواره سپاسگذار خداوند متعال برای این نعمت ارزنده هستند.
وی نبود زیرساخت درمانی سونوگرافی به ویژه در بخش بانوان و مراجعه بسیاری از مردم گچساران به استان های مجاور را یادآور شد و ابراز داشت: گرچه دولت یازدهم با اجرای طرح تحول نظام سلامت گام های بلندی به سوی ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی در کشور برداشته ولی تقویت و تکمیل زیرساخت های درمانی زمینه رضایت مندی هر چه بیشتر مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم خواهد کرد.حجازی با اشاره به کند بودن روند عملیات اجرایی طرح مصلای شهر دوگنبدان از مسوولان استانی و شهرستانی خواست برای شتاب بخشی به ساخت این مرکز فرهنگی و پایان دادن به انتظار 14 ساله مردم گچساران اقدامات لازم را انجام دهند. منبع: خبرمرکز