سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مردم لنده باحضور دردفاع مقدس دین خودرا به انقلاب اداکردند - نمایش محتوای موسیقی

 

 

مردم لنده باحضور دردفاع مقدس دین خودرا به انقلاب اداکردند

فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: مردم لنده با حضور در دفاع مقدس و تبعیت از ولایت و رهبری و تقدیم 90 شهید دین خود را به نظام و انقلاب ادا کردند.

شکرالله واهبی‌زاده در مراسم رژه 31 شهریور در لنده با اشاره تهاجم دشمنان نظام بر علیه انقلاب و نظام گفت: دشمنان نظام امروز فهمیدند که سلاح گرم دیگری بر ملت ایران کارساز نیست و ملت ایران با هرگونه سلاحی مقتدرانه مبارزه خواهند کرد.

وی افزود: تهاجم امروز دیگر رنگ و بویی از جنگ رو در رو را ندارد بلکه جنگی آرام و نرم بوده که به تعبیر رهبر معظم انقلاب از آن به نام شبیخون فرهنگی و یا تهاجم فرهنگی می‌توان نام برد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: هدف اصلی تیرها در جنگ نرم دشمنان جوانان و ریشه‌های دینی و مذهبی است که مورد تهاجم قرار گرفته است.

سرهنگ واهبی‌زاده به رشد روز افزون کشور در علم و فناوری و تکنولوژی اشاره کرد و افزود: اگر امروز در کشور ما رشد علم و فناوری و فرهنگ و سیاست به حد اعلی خود رسیده همه به برکت مجاهدت و استواری و ایثار شهیدان و خانواده‌های معظم ایثارگران در دوران دفاع مقدس است.

وی خاطرنشان کرد: فرزندان روح‌الله در هشت سال دوران دفاع مقدس ثابت کردند که تمام تحلیل‌های دشمنان را به همراه پشتیبانی هم جانبه و لجستیکی غرب از آن‌ها نقش بر آب کرده و نخواهند گذاشت وجبی از خاک ایران به یغما برده شود.

فرمانده گردان حضرت رسول در دوران دفاع مقدس به نقش خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دفاع از آرمان‌های انقلاب اشاره و گفت: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و امروز باید امکانات رفاهی آنان با بهترین شکل ممکن فراهم شود.

واهبی‌زاده در ادامه به حضور مردم شهرستان لنده در دوران دفاع مقدس اشاره و افزود: مردم لنده با حضور در دفاع مقدس و تبعیت از ولایت و رهبری و تقدیم بیش از 90 شهید و 11 آزاده و صدها جانباز و رزمنده دین خود را به نظام و انقلاب ادا کردند.

منبع خبر مرکز