سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

عضوگیری رایگان درکتابخانه‌های عمومی گچساران - نمایش محتوای موسیقی

 

 

عضوگیری رایگان درکتابخانه‌های عمومی گچساران

رئیس کتابخانه‌های عمومی گچساران از عضوگیری رایگان در کتابخانه‌های عمومی گچساران به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.
سید فاضل شکرالله‌زاده در جمع خبرنگاران این شهرستان ضمن تبریک به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور هشت سال دفاع جانانه رزمندگان اسلام در برابر قدرت‌های استکباری به رهبری آمریکا بوده که بزرگداشت آن دارای اهمیت ویژه‌ای است.
وی افزود: اقتدار، آرامش و پیشرفت امروز ایران اسلامی در سایه هشت سال شهادت، جانبازی، اسارت و مفقود شدن پیکر پاک هزاران رزمنده ایران اسلامی ایجاد شده که فرهنگ این ارزش‌های والای دفاع مقدس باید برای نسل جوان و نوجوان ما تبیین شود.
رئیس کتابخانه‌های عمومی گچساران اضافه کرد: در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس خدمات ویژه‌ای در حوزه کتاب و کتابخوانی ارائه می‌شود.
شکرالله‌زاده عنوان کرد: عضوگیری رایگان در تمامی کتابخانه‌های گچساران و تابعه از جمله برنامه‌های این هفته است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بر پایه خون شهدا استوار است، خاطرنشان کرد: در راستای تجلیل از مقام شامخ شهدا و گرامی داشت هفته دفاع مقدس مراسم غبارروبی گلزار شهدا با حضور کتابداران گچسارانی برگزار می‌شود.
شکرالله‌زاده، برپایی نمایشگاه کتاب در تمامی کتابخانه‌های گچساران در طول هفته دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های این اداره در هفته دفاع مقدس عنوان کرد.
رئیس کتابخانه‌های عمومی گچساران ادامه داد: برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت هشت سال دفاع مقدس به همراه اهدای جوایزی به برگزیدگان از دیگر برنامه‌های این هفته است.
این مسئول در اداره کتابخانه‌های عمومی گچساران عنوان کرد: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا از دیگر برنامه‌های این هفته بوده که به احتمال زیاد این برنامه با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود.

 

منبع: خبر مرکز